Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi köze van ennek a magyar...

Mi köze van ennek a magyar kormányhoz, vagy a Fideszhez?

Figyelt kérdés
Egy osztrák tulajdonos megszüntet egy lapot, mely az elmúlt néhány évben több mint 5 milliárd hiányt produkált, miután az MSZP megszüntette a támogatást.

2016. okt. 13. 19:08
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:

Nem értem, most miért tüntet a baloldal. Talán vásárolja fel Mészáros a veszteséges lapot?

Vagy miért nem a Vienna Capital Partners-nél tüntetnek? Eseteleg a svájci Ringier-, vagy a német Axel Springer SE-nél, hogy vásárolják vissza -a VCP-től- a lapot.

2016. okt. 13. 20:36
 22/31 anonim ***** válasza:

Talán ez is egy megoldás lenne, elvileg amit Mészáros felvásárol az rövid időn belül több milliárdos állami megrendeléseket fog kapni. Mai hír pl:

[link]

2016. okt. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
91%

# 21/21 Időpont ma 20:36


Tudod, vannak olyanok, hogy körülmények. Az, hogy egyik napról a másikra lelakatolják a szerkesztőséget, majd mindened átkutatják, valahogy egy normális demokráciában nem szokás. :-) Sőt, teszem hozzá, törvénytelen.


És nem az osztrák tulajdonos szüntette meg a lapot (csak de jure).

2016. okt. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
5%
hát nem, az 5 milliárdos adósság szüntette meg (de facto)
2016. okt. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:

23-as:

Nem az osztrák tulajdonos szüntette meg a lapot, csak kiadta az ukázt az általa kinevezett Rónai vezérigazgatónak, aki nem vállalta, inkább lemondott, aztán az általa kinevezett Katona Viktor végrehajtotta.

Még mindig nem értem, mi köze van ehhez a kormánynak, vagy a fidesznek!

Egyáltalán: ki lakatolta le, ki kutatta át, s mit kutatott át - erről aztán tényleg sehol semmit nem hallottam.

S mik azok a "körülmények"?

2016. okt. 13. 21:18
 26/31 A kérdező kommentje:

Úgy tudom, az a legnagyobb "szívfájdalom", hogy a kormány nem támogatta állami hirdetésekkel -éppen ma néztem egy tv-riportot Gyurcsánnyal, aki szerint persze, hogy ők sem támogatták a Magyar Hírlapot.

Ilyenkor mi van?

2016. okt. 13. 21:24
 27/31 anonim ***** válasza:
100%

"már nemazért, de ti meg vadul elkezdtétek védeni, hoy húúúú de napi 500 az igeisn sok!! 4444 :@"


Oké, hogy troll vagy, de ennyire nem kéne! Olvasd már vissza a saját kérdésed! Mielőtt felhívtuk volna rá a figyelmed, hogy hülyeséget írsz összesen jött hat válasz, ezek közül egy sem írta, hogy 500 az sok lenne, konkrétan én írtam, hogy napi 1000 körüli még megyei, városi, kerületi lapokból is elkel még mindig, tehát a népszabadságból már csak emiatt is többet kell, hogy kiadjanak naponta.

Ha már egyszer hülyét csináltál magadból legalább ne próbáld magad azzal mentegetni, hogy mások meg még hülyébbek, ez alapból nem egy jó érv, másrészt ezesetben még csak nem is volt igaz.

2016. okt. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 A kérdező kommentje:
Csak tudnám, hogy a 27-es mire válaszolt.
2016. okt. 14. 21:50
 29/31 anonim ***** válasza:

"Rengeteg okos ember húzott el innen, mondott le a politikáról csak azért mert itthon újra a kádárista mocsok hódít. Az egypártrendszerre, diktatúrára és személyi kultuszra van igény."


Ez így nem igaz. Nem CSAK azért mentek el itthonról az emberek, hanem azért, mert külföldön leheltséget kapnak, itt meg szenvedést.

2016. okt. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

"Csak tudnám, hogy a 27-es mire válaszolt."


"27-es" arra válaszolt, amit a 19-es válaszban írt régi jó ismerősünk.

Annyira azért vehetnéd a fáradságot, hogy visszaolvasod a saját kérdésed válaszait, ha már egyszer kiírtad...

2016. okt. 15. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!