Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A népesség 1%-át meglehet...

A népesség 1%-át meglehet szólítani idétlenkedéssel, s rossz poénokkal?

Figyelt kérdés

A Magyar Kétfarkú Kutyapárt egyáltalán nem humoros plakátokkal töltött tele mindent. A Fidesz szörnyű politikáját akarták kicsúfolni, viszont nagyon bénán csinálják szerintem.



Tényleg vannak emberek, akik azt gondolják hogy ez a komolytalan emberek képesek lennének egy országot kormányozni?



Ennyivel meg lehet nyerni a magyar választót, hogy idióta poénokat sütnek el a jelenlegi rossz rendszerről?


Gazdasághoz, joghoz nem értenek, alkalmatlanok bármire is, semmit nem tettek le az asztalra. Annyit mondanak hogy mocskos Fidesz.


Ha én is kiállok és mondom hogy mocskos Fidesz 1001 árnyalatban, akkor én is nyerő leszek?



2016. okt. 18. 14:39
1 2 3 4
 1/36 A kérdező kommentje:
Attól várjátok a szebb jövőt akinek annyi a programja hogy mocskos Fidesz?
2016. okt. 18. 14:40
 2/36 anonim ***** válasza:
97%

A magyar politikában sokan nem értenek ahhoz amihez kellene.


Azért mondjuk túlzás, mert például a soraikba tudják Dr. Mogácsot, aki világoligarcha

2016. okt. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
88%
Miért, 1% szerinted számít bármit is? Az még tudtommal a parlamenti küszöb alatt van. Egyébként a mostani hazaáruló mutyibagázsnál és az általuk eltartott álellenzéknél biztosan nem rosszabbak, sőt.
2016. okt. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem a legtöbb poénjuk vicces.
2016. okt. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 A kérdező kommentje:

Teljes népesség 1%-ával koalícióban simán bekerülhetnek a parlamentbe.


Tök mindegy hogy minél jobb, s minél nem (szerintem). Az hogy azt mondják hogy a Fidesz rossz, megvan értve. De attól hogy ők nagy erővel mocskolják a Fideszt, ők nem lesznek jók. Milyen kampány az ami nem magukról szól, hanem a Fideszről? Eddig nagyon olyan párt nem volt 1%-felett aki semmi értelmeset nem tudott mondani, amivel valakit megszólított, csak azt hogy mocskos Fidesz.

2016. okt. 18. 14:55
 6/36 A kérdező kommentje:

[link]


[link]


[link]


[link]



Ezekbe mi vicces van? Egy 5 éves humorosabb..

2016. okt. 18. 14:58
 7/36 A kérdező kommentje:
Vagy szerintetek az helyes politizálás hogy valaki csak és kizárólag a másik szemébe keresi a szálkát? Saját magának se programja, se ötletei? Vélemények?
2016. okt. 18. 14:58
 8/36 anonim ***** válasza:
72%
Azért, mert te nem érted a poénjaikat, attól had támogassuk mi őket. Te is szavazhatsz arra aki neked szimpatikus. Én szerintem teljesen fellendítenék az unalmas parlamenti életet.
2016. okt. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
11%
Ez aztán nagyon vicces, könnyesre röhögtem magam. Ja, nem...
2016. okt. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
Amúgy, ha előtted a lehetőség, hogy pártot alapíts és csinálj szerinted igazán vicces dolgokat, aztán majd meglátjuk mire mész vele.
2016. okt. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!