Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A népesség 1%-át meglehet...

A népesség 1%-át meglehet szólítani idétlenkedéssel, s rossz poénokkal?

Figyelt kérdés

A Magyar Kétfarkú Kutyapárt egyáltalán nem humoros plakátokkal töltött tele mindent. A Fidesz szörnyű politikáját akarták kicsúfolni, viszont nagyon bénán csinálják szerintem.



Tényleg vannak emberek, akik azt gondolják hogy ez a komolytalan emberek képesek lennének egy országot kormányozni?



Ennyivel meg lehet nyerni a magyar választót, hogy idióta poénokat sütnek el a jelenlegi rossz rendszerről?


Gazdasághoz, joghoz nem értenek, alkalmatlanok bármire is, semmit nem tettek le az asztalra. Annyit mondanak hogy mocskos Fidesz.


Ha én is kiállok és mondom hogy mocskos Fidesz 1001 árnyalatban, akkor én is nyerő leszek?



2016. okt. 18. 14:39
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
86%
Két lehetőség van: vagy viccesnek tartod a Kutyák plakátjait, vagy te vagy a vicc tárgya. Ez a legnagyobb poén az egészben.
2016. okt. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 Andizsuzsi ***** válasza:
94%

"Tényleg vannak emberek, akik azt gondolják hogy ez a komolytalan emberek képesek lennének egy országot kormányozni? "


Ki mondta, hogy kormányozni akarnak?

2016. okt. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
93%

"Vagy szerintetek az helyes politizálás hogy valaki csak és kizárólag a másik szemébe keresi a szálkát? Saját magának se programja, se ötletei?"

Ez 2010-óta változatlan.

[link]


Végülis 2014-ben a FIDESZ annyit mondott, hogy "folytatjuk". Ez már aztán a nagy választási program.

2016. okt. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
18%
eddig jókat nevettem a plakátjaikon - most viszont nagyon elásták magukat. Az embereket összezavarni aljas és gennyes dolog.
2016. okt. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
92%
Ha egy viccpárt hirtelen nagy népszerűségre tud szert tenni, az általában nem a viccpárt érdeme, hanem a többi politikai erő szégyene.
2016. okt. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem pedig az a vicces hogy sokan jobban felháborodnak páran a vicces palkáton mint a több milliárdos mutyikon, lenyúlásokon, oktatás tönkretételén, eszetlen-soha meg nem térülő állami pénzszóráson.

Egy országot pedig bárki elirányít, csak józan paraszti ész kell hozzá, és a megfelelő emberek. Orbán pl mondott már mindent, és annak ellenkezőjét is, ez igaz a volt programjukra is, ami manapság már nincs is, így nem feltűnő hogy a teljes ellentettjét csinálják meg(mint pl földügyben). 100x inkább látnám a kutyákat vezető pozicióban, mivel ők tisztességes emberek, és ha akarnák legalább ilyen színvonalon el tudnák irányítani az országot.

2016. okt. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 Gugu Gabor ***** válasza:
97%

Emlékeim szerint a kétfarkú kutya az mszp alatt is örök élettel és ingyen sörrel "kampányolt".

A lényeg fent már elhangzott, a jobb és baloldal szégyene hogy ennyire népszerűek.

Nyilván senki sem gondolja komolyan hogy majd ők huzzák ki az országot a *arböl, viszont mindenki másból elegük van.

2016. okt. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
65%
A szavazók 2/3-át lehet megszólítani idétlenkedéssel, s rossz poénokkal.
2016. okt. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
42%

az 1. vicces

a 2. ízléstelen

a 3. és a 4. semmilyen

Van, aki erre vevő.

Szerintem a poénok mögé rejtőznek, de mindig is voltak politikai céljaik, a végső céljuk bekerülni a parlamentbe és akkor ők is csak egyek lesznek a sok unalmas politikus közül.

2016. okt. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
63%
Ha nem találod viccesnek, hanem háborogsz rajta, akkor az azt jelenti, hogy a te gondolkodásnódod is tárgya a viccnek...
2016. okt. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!