Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A népesség 1%-át meglehet...

A népesség 1%-át meglehet szólítani idétlenkedéssel, s rossz poénokkal?

Figyelt kérdés

A Magyar Kétfarkú Kutyapárt egyáltalán nem humoros plakátokkal töltött tele mindent. A Fidesz szörnyű politikáját akarták kicsúfolni, viszont nagyon bénán csinálják szerintem.



Tényleg vannak emberek, akik azt gondolják hogy ez a komolytalan emberek képesek lennének egy országot kormányozni?



Ennyivel meg lehet nyerni a magyar választót, hogy idióta poénokat sütnek el a jelenlegi rossz rendszerről?


Gazdasághoz, joghoz nem értenek, alkalmatlanok bármire is, semmit nem tettek le az asztalra. Annyit mondanak hogy mocskos Fidesz.


Ha én is kiállok és mondom hogy mocskos Fidesz 1001 árnyalatban, akkor én is nyerő leszek?



2016. okt. 18. 14:39
1 2 3 4
 21/36 A kérdező kommentje:

"Amúgy, ha előtted a lehetőség, hogy pártot alapíts és csinálj szerinted igazán vicces dolgokat, aztán majd meglátjuk mire mész vele."


Én ha pártot alapítanék, biztos lehetsz benne hogy nem sületlen mocskolódással akarnék bárkit is megnyerni.


És az olyan típusú válaszok hogy hát, s a Fidesz ilyen olyan felejtsétek már el. Attól nem lesz senki jobb hogy a Fidesz szar...

2016. okt. 18. 15:51
 22/36 anonim ***** válasza:
83%

"És az olyan típusú válaszok hogy hát, s a Fidesz ilyen olyan felejtsétek már el. Attól nem lesz senki jobb hogy a Fidesz szar..."


Már nem azért, de te kérdezted, hogy lehet-e nyerni egy választást program meg minden nélkül. Én csak megválaszoltam, nagyon senki sem írt rajtad kívül arról, hogy szar meg minden.

2016. okt. 18. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
62%

Aki viccesnek találja az MKKP-t, az sem akarja őket kormányon látni. Ők sem akarnak kormányra kerülni.


Aki meg komolyan veszi őket, annak valami igen nagy baj van a fejében.

2016. okt. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:

Kérdező, azt mondanám, hogy igazad van, ha a fidesz nem hasonlóan így nyert volna 2010-ben. Elég volt egy "Gyurcsány takarodj!" is a 2/3-hoz. No tervezet, no program.


Az, hogy a Kétfarkú Kutyapárt nem tett le semmit az asztalra, erre csak két dolgot tudok mondani:

1. Mivel eléggé új formáció és eléggé kicsik is, nem is nagyon tudtak oda jutni, hogy komolyabb dolgot tegyenek le az asztalra. Pláne manapság, amikor az ellenzéknek amúgy is nehéz, még a nagyobb pártoknak is.


2. Eddig állandóan arról szólt a kritika jobboldalról, hogy valami új kellene, és nem pedig a már leszerepelt arcok. Na most itt van egy, lehet hagyni kellene érvényesülni. Abban meg semmi meglepő nincs, hogy szembehelyezkedik a hatalommal, az újonnan létrejövő formációkat mindig az aktuális hatalommal való szembehelyezkedés hívja életre. Így jött létre a Fidesz is anno....rendszerkritikaként!

2016. okt. 18. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
56%
A Fidesz is egy vicc párt lett, még is 2/3-os többségében vannak.
2016. okt. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
49%

Kérdező!


Ha most vasárnap lennének a választások az alábbik közül választhatnál:

- fidesz (bármit csak ezt ne még egyszer!)

- KDNP (ez nem is létezik valójában, meg nemár katkókat a parlamentbe! Milyen már?)

- MSZP (elmúltnyolcév, hülyekomcsik. Kinek kell?)

- DK (Gyurcsány.... )

Jobbik (ez eg rosszabb mint a fidesz...)

- LMP (Annyira létezik mint a KDNP)

- MKKP (ezek legalább viccesek)


Ebből is láthatod, hogy nincs jobb választás, mint a kutyapárt.

Ez a többi párt szégyene elsősorban.

2016. okt. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
33%

Előző!


Te is abba a hibába esel, mint nagyon nagyon sokan. Nem azt mondod, hogy miért szavazzunk a MKKP-ra, hanem azt, hogy miért ne a többire! Egyébként a MOMA-t kihagytad.

PM? LMP?


Attól most elvonatkoztattam, hogy sok "butaságot" is írtál.

2016. okt. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
37%

Ugyanaz a dolog különféle szemüvegeken át nagyon sokfélének látható.

Humor. Összefoglaló kifejezés. Vicc, poén, szatíra, irónia, élcelődés, és sok más. Mind másképp hangzik. Általában egy jelenség valamely tulajdonságának eltúlzásán alapul, célja a megvilágítás. De e célhoz mindenekelőtt szemre van szükség. Anélkül még humorral se megy. A humor tárgya vagy okos és emelkedett, akkor megérti és ő nevet rajta a legnagyobbat. Ilyen szeretetteljes kritikát negatív tulajdonságra baráttól is ritkán kap az ember. Ha viszont buta és gyűlölködő az illető, ugyanezt a legnagyobb sértésnek véli, nem lét a haragtól és gyűlölettől. Hiszen ismét arra emlékeztették, ebbe a magasságba ő soha.

Amúgy kérdező csak egyetlen konkrét idézetet kérek, ahol szerepel a "mocskos" szó. Az se baj, ha a "Fidesz nincs mellette". Amint erre képes leszel, a dolog elkezd hitelessé válni. Addig azonban önnön csőlátásodat és gyűlöletedet (no meg rágalmazási képességeidet) mutatod be.


Amúgy a kérdés első felére a válasz: igen, remélhetőleg a népesség 1%-a megértette a poénokat. Nagyon nagy szó, ennyit nem vártam. Úgy tűnik, nem szabad ennyire pesszimistának lenni.

2016. okt. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 A kérdező kommentje:

Én szavazni fogok a Fidesz 2/3-a ellen maximum. Azzal segítek a legtöbbet. De nem az MKKP-ra. Előbb szavazok a Jobbikra, vagy az LMP-re mint rájuk. A Jobbik és az LMP legalább néha mond értelmes dolgokat.


De ha választanom kellene inkább nem szavaznék, mint hogy olyanokra szavazzak akik semmit nem csinálnak, csak a Fideszt mocskolják.


De sokan megnyugtattak azzal hogy ők is úgy gondolják hogy hülye aki komolyan veszi az MKKP-t. Köszönöm a válaszokat.

2016. okt. 18. 17:25
 30/36 anonim ***** válasza:
9%
Aki komolyan veszi az mkkp-t az egyedül te vagy, látszik is hogy stresszelsz rajta, ők ezt halálosan lazára veszik.
2016. okt. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!