Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A népesség 1%-át meglehet...

A népesség 1%-át meglehet szólítani idétlenkedéssel, s rossz poénokkal?

Figyelt kérdés

A Magyar Kétfarkú Kutyapárt egyáltalán nem humoros plakátokkal töltött tele mindent. A Fidesz szörnyű politikáját akarták kicsúfolni, viszont nagyon bénán csinálják szerintem.



Tényleg vannak emberek, akik azt gondolják hogy ez a komolytalan emberek képesek lennének egy országot kormányozni?



Ennyivel meg lehet nyerni a magyar választót, hogy idióta poénokat sütnek el a jelenlegi rossz rendszerről?


Gazdasághoz, joghoz nem értenek, alkalmatlanok bármire is, semmit nem tettek le az asztalra. Annyit mondanak hogy mocskos Fidesz.


Ha én is kiállok és mondom hogy mocskos Fidesz 1001 árnyalatban, akkor én is nyerő leszek?



2016. okt. 18. 14:39
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
100%
Hogy mennyire humorosak ezek a plakátok, azt ki-ki eldöntheti. Arról viszont nem ők tehetnek, hogy a jelek szerint, van rájuk fogadókészség. Ez inkább a magyar politikai "elit" szegénységi bizonyítványa. A rendszerváltás óta eltelt negyed évszázad alatt, ennyire telt tőlük.
2016. okt. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
100%
Mellesleg: például Orbán,Deutsch,Kövér,Fodor,meg a többi "ősfideszes" , mit tettek le az asztalra, mielőtt politikusok lettek?
2016. okt. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:

Értem én a humort, de nem szeretem. Mondta a mogorva őrmester.

Szerintem mindegyik poén nagyon jó amit linkeltél.

Köszi, jót röhögtem.

Valamennyi plakátjuk görbe tükröt mutat a jelenlegi politikai elit szánalmas szereplőinek. Ha odafigyelnél a plakátokra megértenéd, hogy nem csak a fideszt hanem valamennyi pártot pellengérre állítja.

Nem vagyok biztos benne, hogy alkalmatlanok bármire is, csak nem hajlandóak lemenni arra szintre ahol a mai magyar politika vegetál.

Levisz a szintjére és megver a rutinjával. A komoly magyar politikusok kb. ennyit tudnak.

2016. okt. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:

Az a baj hülye gyerek, hogy ti azt sem veszitek észre hogy ennek igaziból az irónián kívül nem volt más lényege:

Eszement barom módon "szavaztatják" valamiről a birkát, meg összeül alaptörvényt módosítani, holott azt csinál amit akar és magasan belesz rnak mindenki pofájába, úgy rabolja ki a népet hogy közben még röhög is tirajtatok meg azokon akik ehhez asszisztálnak is neki a látszatdemokráciájának az életben tartásához.

Igaza van a Gyurcsánynak hogy b sznak bemenni ezentúl a parlamentbe, majdcsak föltűnik a civilizált nyugatnak hogy mintha történt volna valami Magyarországon, de mondjuk ehhez minden pártnak ezt kellene tennie.

Amikor a DK (nem vagyok DK-s) megtette, mi volt a bégető tinók véleménye: "mennyen is minden büdös kommunista", azt nem fogta fel agyilag hogy őt is nap mint nap kisemmizik. Valami vén idióta fölhívta nemrég az ATV-t, közölte hogy 78 ezer a nyugdíja agrármérnökként, de ez így neki tök jó, így jogos (nem tudom miért nem utalja mindjárt a pénzt egyenesen orbán számlájára, így nem kellene gondolkozni azon hogy szedi ki a zsebéből, by the way, a f aszi még azt is mondta hogy nyugati(!!!) szintet tapasztalt az egészségügyben........

A népszavazásnak egyébként NINCS EREDMÉNYE de a diktátor kényúr így is kihozta a birkacsordának aki kajálja a válogatott baromságait, hogy 98% a 20 meg blablablabla, egy olyan dologról szavazott amit normális ember nem szavazott volna igennel.

Az "együtt" (ha-ha) most meg vonatfütyürészni akar majd 23-án. Fú, orbánnak gondolom majd pelenkát kell cserélnie. Szerintem maximum beleröhög megint a tenyérbemászó stílusában a kamerába, mint ahogy Európában arról is tudnak ám, hogy a Kötél Laci bácsi a parlamentben minket dumál az ellenzéknek milyen stílusban mint házelnök. De mondjuk csak rá kell nézni, ma egy takarítói állásinterjún sem állnának szóba vele, meg az okoska vízfejű szíjjártó sz rhusszárral sem többek közt.

De szerintem enyhén szólva nem fog viktorka vigyorogni 23.-án este, nem biztos hogy lesz kedve hozzá.

Figyeld meg: nem mindenki csak fütyürészni fog menni, mert a NÉP 70%-ának már nem sok vesztenivalója van, annak a felének meg már konkrétan semmi, csak még eddig az ellenzék mindeddig kúltúrált volt, mert mondjuk eszük is van a kormánypártiakkal szemben, és nem törni zúzni mennek mint anno a drukkerek. De ha ez kell, ezek másból nem értenek, figyeld csak mi lesz ott...

2016. okt. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
0%

"Eszement barom módon "szavaztatják" valamiről a birkát" Eegen..

Azonban meg lehetne írni, hogy mit írtál volna, ha nem lett volna népszavazás! "Eszement barom módon" diktátoroznál, mint egy birka. Ez így működik.

2016. okt. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:

Nem igaz ez így!


Miért nem szavaztatta meg a népet ha már mindenképp népszavazástartó kényszere van, mondjuk a boltzárról?

Vagy tavaly(előtt) hogy akarja e é valaki a boltzárat.

Azért, mert így idén el tudta mondani, hogy ő "figyelembe vette" a pórnép akaratát és "meghajolt előtte".

De amikor tavaly bevezette a korlátozást akkor mit is vett figyelembe?

Így működik ez...

NÉPSZABADSÁG

2016. okt. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!