Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Elszegényedés, rossz egészségü...

Elszegényedés, rossz egészségügy, van aki visszasírja az MSZP 8 évét?

Figyelt kérdés

Utáltam az MSZPét, alig vártam, hogy jöjjön a Fidesz, de sokszor visszasírom az MSZP kormányt.


Egészségügyben régen sem voltaak jó állapotok, de mostegész egyszerűen kaotikus állapotok vannak, a társadalom elszegényedett, a gazdagok, a jól keresők meg jól jártak.


Kommunista-ellenes vagy, sosem gondoltam volna, hogy visszavárom őket.



2016. okt. 24. 22:06
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
71%
én sose értettem, ezt a kommunista részt.. hogy lehetnének már komcsik? amit jelenleg a fidesz csinál (centralizálás, újraelosztás, kiskirályok) sokkal jobban hasonlít egy kommunista országra, mint aminek az mszp a közelében volt az egész kormányzása idején..
2016. okt. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Én visszasírom. Nem érzem különösebben, hogy most, olyan b...szott jó lenne és még öregebb is lettem.
2016. okt. 25. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Ha komcsi ellenes vagy, akkor miért szavaztál a Fideszre? Csak kérdezem. Mert nem igazán követted a jelent, de a múlttal se vagy tisztába.

Orbán Gyurcsány mellett ült a KISZ-ben, sőt Orbán apja, az egyik legnagyobb komcsi volt, így szerezte meg a kőbányáját is, amiből pici fiát pénzelte...

2016. okt. 25. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Nagyon is tisztában vagyok a jelennel, és a múltal is, ezt hidd el! :)
2016. okt. 25. 16:37
 15/18 anonim ***** válasza:
Szerintem sokan vannak ugyanígy csak ciki nekik beismerni. Örültem mikor megbukott az MSZP, de egy pillanatig nem szégyellem, hogy akármikor visszacserélném a rá a Fideszt, egy pillanatig sem haboznék! Amit a Fidesz 2/3-dal megcsinált az hihetetlen.
2016. okt. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Utolsó, detto ugyanezt gondolom!
2016. okt. 27. 18:02
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Bárcsak ujra mszp lenne.2010-ben amikor fidesz lett hogy örültem hogy ők lettek azt hittem teljesen uj jobb világ lesz 😥😪😢
2016. okt. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
2016. okt. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!