Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A magyar nacionalista, jobbold...

A magyar nacionalista, jobboldali emberek miért örülnek annak, hogy Trump lett az elnök?

Figyelt kérdés

Őt csak Amerika érdekli,és mint világhatalom,elnyomni a többit.

Ez miért jó egy ilyen kis kelet-európai országnak,mint Magyarország?

Amerika gazdagjai biztosan jól jártak,de egy átlag magyar egyszerű munkásembernek ebben mi a jó?


2016. nov. 12. 03:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
43%

Például nem küldöz ide ilyen Goodfriend féle alakokat, akik megmondják, hogy hogy kell kormányozni, meg hasonlók.


Végre hosszú időre jegelve lesz a TTIP, és nem árasztják el Európát meg minket élelmiszernek álcázott ipari hulladékkal, és nem a demokrácián kívüli választott bíróságok perelik ki a kormányok utolsó filléreit, ha egy multi nem tudja maximalizáni a profitját...


Ja, és nem mellékesen elmarad az USA-orosz atomháború...

2016. nov. 12. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
50%
A káröröm se utolsó kérdés. Nézd meg a másik tábort, hogy őrjöng, tüntet, gyújtogat. Pont azok, akik folyton a toleranciáról és békéről papolnak. Most legalább kimutatják a foguk fehérjét, és kevesebb embert tudnak majd bepalizni.
2016. nov. 12. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
31%
A liberálisoknak szabad örjöngeni ha nem ők nyernek .
2016. nov. 12. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Semmi oka, csak azt hisz8ik, hogy jobb lesz az országnak. Megh Orbán reméli, hogy végre lesz egy elnök, aki fogadja majd a Fehér Házban.
2016. nov. 12. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
82%
Nemzeti érzelmű vagyok, de nem örülök olyan elnöknek aki tagadja a Globális felmelegedést, és aki szerint hülyeség a környezet védelem. Az felett hogy magyar vagyok, elsődlegesen ember is vagyok. És Trump az én hazámat: a Földet teszi tönkre.
2016. nov. 12. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg káröröm, na meg a kormányzati kommunikáció próbál ebből is pozitívan kijönni, elfelejtve azt, hogy ők is a politikai elit része Trump pedig azt buktatta meg.

A tüntetésekről meg annyit, hogy lehet itt általánosítani, de ugyanaz folyik, mint nálunk 2006-ban tízezrek békésen százak balhéznak.

2016. nov. 12. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
71%

NATO ország vagyunk. Amerika sikere a mi érdekünk is, hiszen a szövetségeseink.


Ha USA ellenesek vagytok menjetek ki valami homokföldre aztán szopjátok a terroristák faszát.

2016. nov. 12. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%

Mivel Clintonné utálja Orbánt, mint varjú a rohadt tököt, és mindent megtett nemzetközi fórumokon, hogy Magyarországot emiatt hátrányba hozza, ezért Clintonné bukásának örülni szinte már alkotmányos kötelessége minden magyar állampolgárnak. :)


Nem is értem, hogy lehet ez egyáltalán kérdés.

2016. nov. 12. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

# 1


Goodfriend semmi rosszat nem tett. Persze aki érintett volt a korrupciós ügyekben, amiket felemlegetett, azoknak a bögyében van, értem én. Az, hogy miután folyamatosan támadta a kormány, ő is tett ellennyilatkozatokat, nem hiszem, hogy bűn.

2016. nov. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Mert ha egy izolacionista kormány vezeti a nyugati világot, akkor a kelethez húzók kevesebb hivatalos kritikát kapnak, több dolgot meg tudnak úszni.
2016. nov. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!