Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Sok magyar, illetve jelenlegi...

Sok magyar, illetve jelenlegi kormány miért nem érti, hogy a fiatalok többsége diplomát szeretne?

Figyelt kérdés

A diploma több szempontból is nagyon hasznos.


Először is nézzük meg a nyugdíjasokat.Aki mérnökként, könyvelőként dolgozott az,hogy néz ki 70 évesen meg azt, aki végig kemény fizikai munkát végzett.


Én nem voltam túlzottan jó tanuló, különösen reál tárgyakból.Viszont, a szülők rokonok hajtottak, hogy na diplomát fiam "ha kényelmes életet akarsz, akkor diplomáznod kell".


Jelenleg nemzetközi igazgatás szakon vagyok.

Sokan leszólják, hogy "büfés" "neve nincs". Ilyenkor azt szoktam mondani, hogy na és?

A nyelvi követelményeket teljesítettem, ha nem tudok vele elhelyezkedni, akkor elmegyek beszerzőnek vagy logisztikusnak, ott csak nyelveket kell jól beszélni.De, akkor is, viszonylag kényelmes munkahelyem lenne.



2016. nov. 13. 13:58
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Diplomát akartok tudás nélkül - csak egy papírt. Ez a baj.
2018. máj. 31. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!