Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Sokan miért nem tudják megbecs...

Sokan miért nem tudják megbecsülni a Fideszt?

Figyelt kérdés

Vannak hibáik?Vannak.Vannak túlkapásaik?Vannak.

De, még mindig az egyetlen realista, vezetésre alkalmas párt.


Továbbá, legalább valamennyire nemzetiek és a kereszténységet is igyekeznek erősíteni.


Nemzet és kereszténység, a liberális kozmopoliták számára egy méreg.



Mellesleg, sokan kritizálták Orbánt, hogy "autokráciát" épít.

Őszintén, miért kell csodálkozni?

Ez mind a libsik,balosok miatt van.Ha nem lennének ilyen erős hajlamaitok az árulásra, hazaellenességre, akkor erre semmi szükség nem volna.

Én is ugyanezt tenném Orbán helyében, mivel másképpen nem lehet őket megfékezni.


2016. nov. 13. 14:51
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
90%
Beteg vagy te kérdező.
2016. nov. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Az egészségem kiváló, köszönöm.
2016. nov. 13. 14:55
 3/26 BlodDrunk ***** válasza:
87%
Na amikor meg kérdezik miért tart itt az ország,majd belinkelem ezt a kérdést:D
2016. nov. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
12%
abban a tudatban élnek, hogy bár nem az ő kedvenceik kormányoznak "az erkölcsi győzelem" az övék
2016. nov. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
67%
A pénztárcámba de nincsen pénzem csuhajja! Ha nincs benne majd lesz benne, az Orbán Viktor majd tesz bele, de csuhajja!!!
2016. nov. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 Shai-Hulud ***** válasza:
100%

"Ez mind a libsik,balosok miatt van."


Valahogy éreztem én, hogy még Orbán fäszságaiért is a liberálisok, és a baloldaliak lesznek a hibásak...

2016. nov. 13. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
86%
Mert sokan nem teljesen hülyék.
2016. nov. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
77%

"Továbbá, legalább valamennyire nemzetiek és a kereszténységet is igyekeznek erősíteni."


Ha már kereszténységről van szó, egy "nemzethy keresztény" kormány nem sugározna a TV2-n olyanokat, hogy mocskolja a hajléktalanokat és nem járatna le ország-világ előtt, továbbá nem hajszolna bele minket az orosz és kínai hitelbe, hogy aztán annak levét mi szívjuk meg!

A Fidesz erőszakos cselekedetei nem éppen keresztény cselekedet, főleg hogy csak is karszalaggal engednek be megemlékezésre és híveit nem uszítana mások ellen olyan módon, hogy az verekedésig fajuljon el!

Hol itt a "keresztény értékrend", kérdező?

2016. nov. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
90%
A fidesz a legmocskosabb párt , csak lopni tudnak!!
2016. nov. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
0%

kedves 55%

a baloldal sem épp szociális és toleráns

az RTL-es válasz riport, is csak azért született meg, hogy azzal a TV2-nek intsen be, de egyébként totál leszarják a csöveseket


én is tudok toleráns lenni a blahán lakó csövesekkel, hogyha amúgy évtizedek óta ki nem mozdultam a budai prémium negyedből...


(ja és csöves nemegyenlő hajléktalan, a hajléktalan ugyanis nem az erdőben lakik meg a blahán)

2016. nov. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!