Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Sokan miért nem tudják megbecs...

Sokan miért nem tudják megbecsülni a Fideszt?

Figyelt kérdés

Vannak hibáik?Vannak.Vannak túlkapásaik?Vannak.

De, még mindig az egyetlen realista, vezetésre alkalmas párt.


Továbbá, legalább valamennyire nemzetiek és a kereszténységet is igyekeznek erősíteni.


Nemzet és kereszténység, a liberális kozmopoliták számára egy méreg.



Mellesleg, sokan kritizálták Orbánt, hogy "autokráciát" épít.

Őszintén, miért kell csodálkozni?

Ez mind a libsik,balosok miatt van.Ha nem lennének ilyen erős hajlamaitok az árulásra, hazaellenességre, akkor erre semmi szükség nem volna.

Én is ugyanezt tenném Orbán helyében, mivel másképpen nem lehet őket megfékezni.


2016. nov. 13. 14:51
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
83%

"Mellesleg, sokan kritizálták Orbánt, hogy "autokráciát" épít.

Őszintén, miért kell csodálkozni?

Ez mind a libsik,balosok miatt van.Ha nem lennének ilyen erős hajlamaitok az árulásra, hazaellenességre, akkor erre semmi szükség nem volna.

Én is ugyanezt tenném Orbán helyében, mivel másképpen nem lehet őket megfékezni."


Minden diktatúra úgy kezdődik, hogy van egy ellenség akitől meg kell védeni az országot........

2016. nov. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
91%

# 20/21 Időpont ma 17:27


Tehát csak azért, mert Orbán lánya, a férje mentesül a törvény alól, nehogy megbántsuk azzal, hogy szegényt azzal verte meg a sors, hogy Orbán lánya?


Félelmetesen együgyű vagy.

2016. nov. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%

"ORbán Ráhelnek mi köze van bármihez is? Igazából semmi, mert nem az ő hibája, hogy Orbán lánya, viszont az RTL (meg a balos sajtó) úgy gondolja, ezért a bűnéért lakolnia kell. És egyébként is! Biztosan teljesen ostoba is. Azért taníthat csak a Corvinuson, mert a papa betolta oda. "


Hát hogyne.

A férje is biztos azért kap milliárdos állami megbízásokat mert "semmi köze ehhez".........

Szánalmas, hogy valaki még mindig nem látja a fától az erdőt.

2016. nov. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező, hová sorolsz engem?


Én ízig vérig magyar vagyok, mondhatni a legmagyarabb, hiszen vidéki faluról származom. Keresztény is vagyok (református, ha ez számít), tartom a magyar szokásokat, amiket gyerekkorom óta látok.


Viszont nem várom el, hogy bárki más is ugyan így tegyen. Nem nézem le azt, aki nem keresztény. Szerintem a kormány ne legyen kifejezetten keresztény... Az, hogy ki milyen nemzetiségű, mindenki magánügye. És mi a garancia arra, hogy nem a libsiknek van igazuk? Csak mert ellenmondanak Orbánnak? Na és? Én is ellen mondok a lopásnak, ezért még nem kell megfékezni őket, nem? És miből gondolod, hogy minden balos hazaellenes? Csak azért, mert Brüsszelhez fordulnak azért, hogy a rezsimtől megvédjék az országot? Hálistennek van egy ilyen védőháló

2016. nov. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%

"Csak azért, mert Brüsszelhez fordulnak azért, hogy a rezsimtől megvédjék az országot?"


Meg a Fidesz szerint, ha valaki Brüsszelhez fordul, az az illető "a terroristákat támogatja" és Magyarország ellen van...

Ilyen a Fideszesek felfogása.

2016. nov. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
100%
"Mellesleg, sokan kritizáltál Orbánt, hogy "autokráciát" épít. Őszintén, miért kell csodálkozni?". Én egyáltalán nem csodálkozom, de például ezért nem tudom megbecsülni a Fideszt.
2016. nov. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!