Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Sokan miért nem tudják megbecs...

Sokan miért nem tudják megbecsülni a Fideszt?

Figyelt kérdés

Vannak hibáik?Vannak.Vannak túlkapásaik?Vannak.

De, még mindig az egyetlen realista, vezetésre alkalmas párt.


Továbbá, legalább valamennyire nemzetiek és a kereszténységet is igyekeznek erősíteni.


Nemzet és kereszténység, a liberális kozmopoliták számára egy méreg.



Mellesleg, sokan kritizálták Orbánt, hogy "autokráciát" épít.

Őszintén, miért kell csodálkozni?

Ez mind a libsik,balosok miatt van.Ha nem lennének ilyen erős hajlamaitok az árulásra, hazaellenességre, akkor erre semmi szükség nem volna.

Én is ugyanezt tenném Orbán helyében, mivel másképpen nem lehet őket megfékezni.


2016. nov. 13. 14:51
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%

Az elmúlt időben annyiszor idegesítettek fel fideszesek hogy, most van az első alkalom hogy átgondoltam és hogy nem azért fogok írni hogy beszóljak kérdező. Belefáradtam hogy én nem lehetek magyar csak balos és libsi létem miatt, de rájöttem hogy ha így állunk akkor nem is akarok ezzel foglalkozni, mert felesleges. Te lennél a 150.-ik akivel elkezdenék ezen veszekedni. Inkább megelégszek azzal hogy boldog maradok morális igazságommal. Csak egy dolgot jegyzek meg arról ahogy gondolkodsz te és sok társad.

Ahogy Jézus mondta:

"Nem tagadhatom meg őt, csak mert vak..."


Látod? Belém liberálisba is szorult kereszténység...

2016. nov. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%

57% ma 15:50


Nagyon szép beszéd volt!

Igaz is!

2016. nov. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
83%

# 10/12 Időpont ma 15:50


A TV2-s meg azért született meg, hogy nehogy gondolkodjatok, inkább mutatunk valakiket akiket lehet gyűlölni.

2016. nov. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%
Sokan miért becsülik még mindig túl a Fideszt?
2016. nov. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
13%

"A TV2-s meg azért született meg, hogy nehogy gondolkodjatok, inkább mutatunk valakiket akiket lehet gyűlölni.

"


a TV2-s riport, valós problémára akart rávilágítani, nem megfelelő kivitelezéssel

és egyébként következménye lett


az RTL-es hírgyártásnak mikor volt?

2016. nov. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%

# 15/15 Időpont ma 16:43


Igen-igen, "nem megfelelő kivitelezés". A pokolba vezető út pedig jószándékkal van kikövezve. Következménye mi lett? Már az RTL-es riporton kívül, meg hogy értelmes emberek továbbra sem nézik a TV2 (egyébként most tudtam meg, hogy másfél órás! te jó ég...) "híradóját".


Az RTL-el jönni meg ugyanaz a szint, amikor bezzeggyurcsányoztok. Uncsi, és csak a hülyéket lehet vele megvezetni.

2016. nov. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
0%
A következménye az lett, hogy leszedték. Orbán Ráhel ellenes politikai szándékú féktetlen gyűlöletkeltés még hiánytalanul megtalálható az RTLmoston :).
2016. nov. 13. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%

"Orbán Ráhel ellenes politikai szándékú féktetlen gyűlöletkeltés még hiánytalanul megtalálható az RTLmoston :)."


Még te csodálkozol? :D

Ráhelnek szerinted mi köze az arab olajügyhöz, mit keresett Tiborczal Ráhelke az araboknál?

Nem Viktornak és Szijjártónak a dolga lenne a megbeszélés?

2016. nov. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%

# 17/18 Időpont ma 17:03


"A következménye az lett, hogy leszedték."

Tehát semmi következménye nem lett, a hangulatkeltés már megtörtént amúgyis...


"Orbán Ráhel ellenes politikai szándékú féktetlen gyűlöletkeltés még hiánytalanul megtalálható az RTLmoston :)."

Mire gondolsz? Hogy az véletlen, hogy pont a miniszterelnök veje gazdagszik meg? Hogy amikor nyomoznak a cég után, hirtelen eladja a tulajdonrészét? Hogy az esküvőn elloptak egy mobilt, és mindenkit DNS vizsgálat elé állítottak? Hogy mit keres "olajügyi tárgyaláson"?


Igen-igen, ezek mind-mind hétköznapi dolgok az én családomban is. :-)

2016. nov. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
0%

ORbán Ráhelnek mi köze van bármihez is? Igazából semmi, mert nem az ő hibája, hogy Orbán lánya, viszont az RTL (meg a balos sajtó) úgy gondolja, ezért a bűnéért lakolnia kell. És egyébként is! Biztosan teljesen ostoba is. Azért taníthat csak a Corvinuson, mert a papa betolta oda.


A gyűlölködő brigád pedig már teszi is dolgát...

2016. nov. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!