Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mért a baj, hogy a kormány...

Mért a baj, hogy a kormány "jó keresztényeket" akar nevelni?

Figyelt kérdés

[link]


Álljon meg a menet egy pillanatra.


Amikor én gimnáziumba jártam, még az szoci-liberális kormány volt hatalmon és többször jött valaki, valami liberális szervezettől és "tolerancia tréninget" tartott osztályfőnöki órán.

Gondolom nem kell bemutatnom,miről szóltak azok a propagandák.


Szóval, ha ilyesmi lehetett, ahogy keresztényi nevelés is lehet.


Engem ki nem állhattak abban az iskolában a tanárok, gyakran ütközöttek meg az ellentétes világnézeteinket.Ők nagyon liberálisok voltak, én mindig utáltam ezt a polkorrekt hülyeséget és hangot is adtam neki.

Így, most kicsit örülök, hogy most megakad a gombóc a torkukon és remegve kérdezik vissza "kekekeresztény?".



2016. nov. 27. 13:05
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
#9: Ez amit bemásolták ezzel nem vitázom. De hogy a Lázárnak és a kérdezőnek mi számít "jó kereszténynek" ezt szeretném megérteni...
2016. nov. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
90%

Mindig mondjuk, hogy le vagyunk maradva pár évvel. Ha van aki szerint az elfogadható, az több mint 200 évvel van lemaradva.


"Congress shall make no law respecting an establishment of religion, or prohibiting the free exercise thereof; or abridging the freedom of speech, or of the press; or the right of the people peaceably to assemble, and to petition the Government for a redress of grievances."


Írták 1791-ben. Ha neked nem egyértelmű miért, nem vagy a XXI. századba való. Vagy a XX. századba. Vagy a XIX. századba. Értem én, hogy sokaknak nem tetszik a liberalizmus jelenlegi iránya. Sok szempontból nekem se. De azért egyezzünk már meg olyan alapvető értékekben, amikben már kétszáz éve is meg tudtak egyezni. Mi van, legközelebb boszorkányokat égettek? Ebből az "utálom a libsiket, úgyhogy minden nem liberális dolog jó" logikából kiindulva az lenne a legközelebbi lépés.


Ezért undorító a modern "konzervativizmus". Minden oké, amit anti-liberálisok csinálnak. "We’ve gotten into this mindset of fighting politically correct wars." Mondta Donald Trump. És azzal, hogy ő nem politikailag korrekt, eladta azt, hogy célzottan civilek tömegeit kell lemészárolni, vissza kell hozni a kínzás legdurvább formáit, és az ügyvédhez, tárgyaláshoz való jogot megvonva Guantanamo-ra kell küldeni azokat, akik gyanúsak neki.


A teokrácia rendben van, a tömeggyilkosság rendben van, a kínzás rendben van, a jogállamiság lebontása rendben van, a visszamenőleges törvénykezés rendben van, mert legalább nem a büdös zsidó cigány komcsi lipsik. Undorítóak vagytok.

2016. nov. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
52%

Látszik az életkorod...nem gimisként nyaltál bele a politikába az nem biztos hogy baj, de nagyon rosszul öregem...

Akkor itt is elmondom azt amit egy másik kérdésnél és mivel neki fogsz állni itt lipsizni ez az utolsó szavam.


ilágosan elmondta. Mert a kormány és a kereszténység, az olaj és víz, és hogy amit idén IS meg amúgy is műveltek, ne ossza nekünk az észt arról hogy az keresztény volt..

Ennyi. Most a DK-nak van igaza.


Én már azt is leszögeztem máshol hogy egy kereszténydemokrata, vagy konzervatív pártra mint az MDF volt ha lenne, akkor esküszöm most balra szavazok, de akkor arra szavazok. De ha a Semjén kereszténydemokrata akkor én se keresztény se demokrata nem vagyok vagy fordítva pont hogy ő nem az. Mert az MDF az volt . Ez nem az. Ennyi.


emésztgesd

2016. nov. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
76%
Magyar kamu keresztény nép.
2016. nov. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
46%
Azért baj, mert már túlfejlődtünk ezen a baromságon, ahogy a többi valláson is.
2016. nov. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
Még mindig várom a kérdezőtől hogy mi számít "jó kereszténynek", de úgy látom hiába várom, nincs rá válasza.
2016. nov. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 A kérdező kommentje:

Milyen a jó keresztény?


A liberális ellentéte.Nem a demens pápa féle keresztényre gondolok, hanem az igazira.


Például harcol az életteréért, azáltal, hogy ellenzi az iszlám hódítást,iszlamizációt és tesz ellene.Sőt, fellép azok ellen, akik az migránsok betelepítése mellett vannak.

2016. nov. 27. 16:34
 18/37 anonim ***** válasza:
90%

Nem az a baj hogy jo keresztenyeket akar nevelni (bar egy ateista orszagban ez is eleg gáz) hanem az hogy SEMMI MASSAL nem kivan foglalkozni:


" legtöbb, amit egy diáknak adni lehet, hogy jó keresztényt, illetve keresztyént és jó magyart nevelnek belőle. Ami ezen túl van, az vitatható, megkérdőjelezhető, és nem tudni, kiállja-e a következő évszázadok próbáját."


Erted. Nem lenyeg mit tanulsz, mit tudsz, mire vagy kepes, mit hozol ki magadbol, legyel jo kereszteny, ami az o ertelmezesukben annyit jelent hogy kussolj, jarj templomba es legy birka. Na ez a problema.


Amugy meg te is egy full identitaszavaros egyed vagy, keresztenynek hazudod magad, de harcolni akarsz. Majd kicsit olvasgass Jezusrol.

2016. nov. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:

17#


azt a rohadt... Neked ez kereszténység? Tévedsz, csak nem csipázod a migránsokat, az pedig nagyon más kicsim.

2016. nov. 27. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
Magyarország hol ateista? Kéne olvasni is egy kicsit, nem csak videójátékozni. Vicc ez a mai generáció...
2016. nov. 27. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!