Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mért a baj, hogy a kormány...

Mért a baj, hogy a kormány "jó keresztényeket" akar nevelni?

Figyelt kérdés

[link]


Álljon meg a menet egy pillanatra.


Amikor én gimnáziumba jártam, még az szoci-liberális kormány volt hatalmon és többször jött valaki, valami liberális szervezettől és "tolerancia tréninget" tartott osztályfőnöki órán.

Gondolom nem kell bemutatnom,miről szóltak azok a propagandák.


Szóval, ha ilyesmi lehetett, ahogy keresztényi nevelés is lehet.


Engem ki nem állhattak abban az iskolában a tanárok, gyakran ütközöttek meg az ellentétes világnézeteinket.Ők nagyon liberálisok voltak, én mindig utáltam ezt a polkorrekt hülyeséget és hangot is adtam neki.

Így, most kicsit örülök, hogy most megakad a gombóc a torkukon és remegve kérdezik vissza "kekekeresztény?".



2016. nov. 27. 13:05
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
95%
A kérdező remekül bizonyította, hogy pontosan olyan az "értékrendje", mint azt a 12. válaszban leírtam. Ki a jó keresztény? Aki gyűlöli a lipsiket. A pápa nem elég jó keresztény. Mert nem gyűlöli eléggé a lipsiket. Nem kellenek nektek értékek. Csak az a lényeg, hogy vannak a lipsik, és azok a szemét zsidó cigány lipsik azok komcsi zsidók, és őket minél jobban gyűlölni kell.
2016. nov. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
8%
Hát a cigányokat van is miért.
2016. nov. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
90%

"Magyarország hol ateista?"


Mindenhol. Majd nezz korul hanyan jarnak templomba.

2016. nov. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 A kérdező kommentje:

21.

Részben.

Egy tradicionális (nem b_zi pápa féle) keresztény nem szívleli az általad felhozott csoportokat és igyekszik védeni az életterét.


A kereszténység nem arról szól, hogy templomban ücsörgünk, meg nem dugunk házasság előtt.

Az is lehet keresztény, aki sokat szexel, meg az is, aki keveset.


Az maga érték, hogy védjük az életterünket.Jelen esetben a migrációtól, meg tőletek.

Régebben pedig a kommunizmustól.

2016. nov. 27. 17:03
 25/37 anonim ***** válasza:
93%

"A kereszténység nem arról szól, hogy templomban ücsörgünk, meg nem dugunk házasság előtt. "


Oreg, neked fingod sincs a keresztenysegrol. Az hogy mitol vagy kereszteny, az nem fakultativ program, hogy te kivalasztod ami neked tetszik, a tobbit meg lexarod.


Jezus hol mondott olyat hogy vedd meg az elettered, meg gyulolj mindenkit aki nem pont olyan mint te? Sehol, ezert te nem kereszteny vagy hanem csak egy frusztralt kis gorcs.

2016. nov. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 A kérdező kommentje:

A keresztes hadjáratok is keresztények voltak.

Az Oszmán Birodalom ellen is, részben a keresztény élettér védelmében harcoltak a magyarok, a nagy túlerő ellenére is.


Ez egy érték.

Jelenleg pedig a migránsokat meg a liberálisok veszélyeztetik.

A kormány tenne is ellenük, de EGYENLŐRE megvan kötve a kezük.

2016. nov. 27. 17:10
 27/37 anonim ***** válasza:
72%

"A keresztes hadjáratok is keresztények voltak"


Sotetseg.

2016. nov. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
Remélhetőleg továbbra is meglesz kötve majd a kormány keze.
2016. nov. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
93%
A keresztes hadjáratok neked hol a f_szba voltak keresztények? Egyáltalán olvastad azt a kib*szott Bibliát. Sajnos miattatok ítélik el az emberek, az igazi keresztényeket is.
2016. nov. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
93%
Látom kisfiam, te is csak annyit tudsz a kereszténységről, hogy van.
2016. nov. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!