Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért költenek ennyi pénzt a...

Miért költenek ennyi pénzt a fociba?

Figyelt kérdés
Igen, a válogatott erőnfelül szerepelt,de nem stadionokat kell építeni a legkisebb falunak,hanem az utánpótlásba beletenni. Amíg nincs magyar futballcsapat a nemzetközi porondon,addig semmit sem ér az egész. A Ferencváros meccsein vannak 3000 ezren, a Honvéd,Vasas meg a Videoton meccsein van hangzavar,de az sem sok. Addig fejlődésről ne beszéljen Orbán,míg egy magyar klubcsapatot kiveri az albán 2. Igaz, a Videoton volt az első aki az elmúlt 20 évben kivert egy délszláv csapatot (nyáron a szerb Cukarickit az Európa Liga selejtezőben).

2016. nov. 28. 11:14
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

"hát ja, a baloldalunk szarrá is törte magát, hogy ezen változtasson"


Ki nem sz.rja le a focit, nagyon jól tették, hogy inkább pl autópályákat építettek meg panelokat újítottak fel, annak több értelme volt.

2016. nov. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

"és kedvükre relativizálhatják a baloldal rombolását"


Minden kérdésnél ezzel a baromsággal jössz?

2016. nov. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát, én ugyan szeretem a focit, vagy 20 évig jártam magyar bajnoki meccsekre is, de én sem értem, hogy mire jó ennyi új stadion, annak "pár" lézengő nézőnek. Igazából, egyedül a "Puskás" rendbetételének látom értelmét, mert a válogatott meccseire azért, tízezrek mennek ki. Egy teljes nb1-es fordulóra (6 meccs), meg tokkal- vonóval legfeljebb 15-20 ezer néző. És a nézőszámokat, többnyire felfelé kerekítik, ezt volt szerencsém tapasztalni.
2016. nov. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Osztrák,cseh,romáán,lengyel,ukrán csapatok brillíroznak az európai porondon,nem mint mi, kiket kiver az albán 2.
2016. nov. 28. 19:32
 15/19 anonim ***** válasza:
0%

"Ki nem sz.rja le a focit, nagyon jól tették, hogy inkább pl autópályákat építettek meg panelokat újítottak fel, annak több értelme volt."


hát ja végül is akkor 50%ot is simán ki lehetett lopni egy projektből az okos szerződésekkel


a stadionok magasépítési sajátosságuk miatt leginkább munkaerőigényesek, a munkabér viszi a pénzt

2016. nov. 29. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 Vazul1972 ***** válasza:
100%
Mert Magyarország olyan jól teljesít, hogy ez a legnagyobb problémánk. Mármint a futball. Meg az, hogy még nem volt Budapesten olimpia.
2016. nov. 29. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 acelsziv ***** válasza:
15 te el is hiszed, amit idefingasz? Mert akkor elég ostoba ember vagy.
2016. nov. 29. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
0%
Figyelj mert az előző kormányok nem lopták ugye? Legalább látunk is valamit a pénzünkből.
2016. nov. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Nekem vegulis nincs penzugyi problemam Ausztriaban rendes munkam van szóval :D
2016. nov. 29. 17:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!