Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Azért különbözik ennyire a...

Azért különbözik ennyire a GYIK-es Jobbikosok mentalitása a pártju mentalitásától, mert Ők igazából Jobbik álcába bújt MSZP-sek?

Figyelt kérdés
Én egész addig szerettem a Jobbikot, amég ide nem keveredtem. Nagyon sok demagógia cseng vissza az írásaikból még bőven a Jobbik előre törése előtti időkből. Ezt találtátok ki kommenisták? Pont egy tiszta becsületes párt álcája mögül akartok megint okosnak látszani?
2010. ápr. 30. 19:21
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Én egész addig szerettem a Jobbikot, amég ide nem keveredtem.



már itt elbuktál,mert ami itt van annak semmi köze 99% ban a jobbikhoz.nem szeretted te sosem mert akkor nem hinnél itt a rágalmaknak és a jobbik hivatalos oldaláról tájékozódnál.

2010. ápr. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Képzeld, nem a rágalmak miatt, hanem a hülye bunkó barom GYIK-es Jobbikos p*csök miatt rüheltem meg ezt a pártot.
2010. ápr. 30. 21:05
 13/19 anonim ***** válasza:

"Képzeld, nem a rágalmak miatt, hanem a hülye bunkó barom GYIK-es Jobbikos p*csök miatt rüheltem meg ezt a pártot."


ez eléggé átlátszó:)


már vége a kampánynak, kár itt verned a nyáladat. nyertetek p.cs:) kaptatok 4 évet.....

2010. ápr. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
68%
Nyugalom!Azért a Kérdező nem kérdezett rosszat!!!Miért is nem szidják az itt író jobbikos katonák az MSZP-t???Miért csak a Fideszt szidják???Okosnak látszani????Nem vicc oldal Kérdező!
2010. ápr. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Nem teljesen értem, hogy a jobbik szavazók miatt hogy lehet megutálni, magát a jobbikot?


Mert akkor elég ostoba vagy, sajnos.

2010. ápr. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Ez egy baromság. Régebben mindig a Fideszre szavaztam...
2010. ápr. 30. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
21%
Mivel a legtöbb jobbikos 2-3 éve még MSZP-s volt, ezért nem véletlen, ha a jobbikosok szövegei kísértetiesen emlékeztetnek a komcsi dumákra.
2010. máj. 1. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

A válasz írója 60%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 02:08

Kikérem magamnak.

2010. máj. 1. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

ma 10:34


Nagyvonalú vagyok, megengedem, hogy a jobbikosoknak abba a 20%-ába tartozz, amelyik 2-3 éve nem volt Gyurcsány-fan :)))

2010. máj. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!