Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik leváltanák a Fideszt,...

Akik leváltanák a Fideszt, azok mire váltanák le?

Figyelt kérdés

Sokszor hallani azt, hogy ilyen kisebb pártok mondják, hogy a kormány mondjon le, stb.

Nekem, mint olyan embernek, aki a politikába nem vagyok jártas, elmagyaráznátok, hogy kire lehetne leváltani a Fideszt? Mert én semmilyen értelmes pártot, miniszter és miniszterjelölteket nem látok.



2016. nov. 29. 19:42
1 2 3 4
 1/36 A kérdező kommentje:
*Miniszterelnök-jelöltet.
2016. nov. 29. 19:43
 2/36 anonim ***** válasza:
44%
Benk Denes mondta meg a tutit. Szerintem az elozo ciklus Svajci kormanyara valtsuk le oket.
2016. nov. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:
De most a komolytalanságot és a humort kerüljük légyszíves :)
2016. nov. 29. 19:45
 4/36 anonim ***** válasza:
86%
Adott területeken igazoltan hozzáértő szakértőkből álló kormányra.
2016. nov. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 A kérdező kommentje:

"Adott területeken igazoltan hozzáértő szakértőkből álló kormányra."


Ezt értem. De név szerint kire?

2016. nov. 29. 19:51
 6/36 anonim ***** válasza:
36%
Mindegy, mindenki kevesebbet lopott eddig náluk, bárki jobb.
2016. nov. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:
Nem ez volt a kérdés még mindig...
2016. nov. 29. 19:54
 8/36 anonim ***** válasza:
62%

Ha azt írjuk, hogy legyen az MSZP, akkor jön majd az, hogy elmúltnyócéévvvv meg migráncsok, ha DK, akkor mocskogyurcsótány nem kell, ha Jobbik, akkor oroszbérencnácikok, ha azt mondjuk LMP, akkor újeszdészesmocskoslibsitörpepárt.

Ez a nincs jobb a Fidesznél ócska nagy duma ám, a fidesz is tele van alkalmatlan emberekkel, a minisztereik fele egy olyan jellegtelen semmi alak, hogy egy falusi vegyesbolt irányítását nem hagynám rájuk nyugodt szívvel, nem, hogy egy minisztériumét! Ennél a társaságnál bármelyik ellenzéki párt tudna normálisabbakat összeszedni, vagy legalább olyanokat, akik ezt a "magas szintet" megütik.

2016. nov. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:
Biztos vagyok benne, hogy minden pártban vannak adott szakterületre alkalmas emberek. Csak az a kérdés, hogy kik ezek? Erre ki tudna nekem válaszolni?
2016. nov. 29. 20:28
 10/36 anonim ***** válasza:
52%
bármelyik ellenzéki párt jobb lenne a jelenlegi koránynál
2016. nov. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!