Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik leváltanák a Fideszt,...

Akik leváltanák a Fideszt, azok mire váltanák le?

Figyelt kérdés

Sokszor hallani azt, hogy ilyen kisebb pártok mondják, hogy a kormány mondjon le, stb.

Nekem, mint olyan embernek, aki a politikába nem vagyok jártas, elmagyaráznátok, hogy kire lehetne leváltani a Fideszt? Mert én semmilyen értelmes pártot, miniszter és miniszterjelölteket nem látok.



2016. nov. 29. 19:42
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
100%

#29 (vagy #22 :D )


Igen, ez lett volna a másik tippem, de ezt viszont senki nem tudja. Bennem is kérdés, hogy ez a konszolidáltabb hangnem vagy középre tolódás, ez valódi-e vagy csak a szavazatszerzés a célja.

Ezt csak akkor tudhatjuk, meg, ha kipróbáljuk.


Bár ehhez következetes választók is kellenének, hogy ha 4 év alatt (vagy hamarabb) kibukik, hogy az egész csak látszat volt akkor viszont el kell zavarni, akár idő előtt is.

2016. nov. 29. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez az egesz rendszer ugy rossz, ahogy van. Jogaszok ulnek a parlamentben es szavazogepek akik legtobbszor nem igazan vannak jepben, hogy mirol is voksolnak. En ideologia es partmentesse tennem az orszag iranyitasat. Nincs ra szuksegunk. Arra viszont van, hogy minel hatekonyabban jussunk elore. Felallitanak egy nagy letszamu konklavet, amely szakmai elismertseg szenpontjabol a legjobb kozgazdaszokat es minden korkanyzasi es hatosagi teruletrol a legjobb szakembereket tartalmazza. Nekik lenne a feladatuk a kormanyzas.
2016. nov. 30. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
Vonához kapcsolódva. Induljatok ki magatokból. Ha ti mondjuk folyamatosan hangoztatjátok, hogy utálom a melegeket, romákat, ti hirtelen megváltoztatjátok az ideológiátok?!A válasz nem. Egy ember ideológiai vonala ekkorát nem tud változni, maximum a cél érdekében elnyomja, de alapvetően a gondolatai nem változnak a témakörről. Ennyit a Jobbikról. Nincsenek pálfordulások, pláne ilyen hamar, függetlenül attól, hogy kit teszek ki a pártból és kit hozok oda.
2016. nov. 30. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
90%
Ha a Jobbik nem úgy indul ahogy vagy épp tartja az eredeti irányt, amit kommunikált (hitelesség), akkor lehetett volna belőle valami. Felőlem cserélgetheti az embereit a közvélemény számára "szalonképesebbre", de attól még ugyanaz marad. Ez az elején lett elszúrva a Jobbik részéről, magukat okolhatják senki mást. A választók pont a hitelesség kérdése miatt nem szavaznak rá, a régiek a nyílt radikális fellépés elhagyása miatt, a megnyerhető választók pedig amiatt, mert emlékeznek a Jobbik régi arcára. Ez minden oldalról hitelességi kérdés.
2016. nov. 30. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
Szabó Tímeával mi a baj? Szerintem már jót tenne egy női vezető a magyar politikának..
2016. dec. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim válasza:
Gyurcsány vagy MSZP de jobb lenne Gyurcsány.
2016. dec. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!