Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik leváltanák a Fideszt,...

Akik leváltanák a Fideszt, azok mire váltanák le?

Figyelt kérdés

Sokszor hallani azt, hogy ilyen kisebb pártok mondják, hogy a kormány mondjon le, stb.

Nekem, mint olyan embernek, aki a politikába nem vagyok jártas, elmagyaráznátok, hogy kire lehetne leváltani a Fideszt? Mert én semmilyen értelmes pártot, miniszter és miniszterjelölteket nem látok.



2016. nov. 29. 19:42
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
^kormánynál
2016. nov. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
97%
Az igaz, hogy igazán karakteres miniszterelnökjelöltjük, nem igazán van. De ez nem olyan nagy baj, nekem például már tele a hócipőm a karakteres miniszterelnökökkel, akiknek "vízióik" vannak( Gyurcsány, Orbán). Jobban szeretenék egy olyat, aki csendben teszi a dolgát(mint például Bajnai volt). Ami meg a minisztereket illeti, végülis, kik a Fidesz- kormány tagjai? Balogh Zoltán, Fazekas, Seszták, Trócsányi, Simicskó, Rogán, Pintér, Semjén, Lázár, Varga, Szíjjártó. Ki gondolta volna például egy Szíjjártóról, hogy külügyminiszter lesz? Szóval, nem az a legnagyobb gond, hogy az ellenzékiek között, ne lehetne megfelelő embereket találni a miniszteri posztokra. A miniszterelnök jelölt személye, már problémásabb, mert a többségnek nem jó az általam körülírt típus. Sokkal inkább harsány, sodró, frázisokkal dobálózó kell nekik. Ez van.
2016. nov. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
38%
Jobbikra, DK-ra, MSZP-re, vagy másra.
2016. nov. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 A kérdező kommentje:

Végre az első értelmes válasz.


Kit tudnál ilyen csendes miniszterelnöknek elképzelni?

Ebben egyetértek veled :)

2016. nov. 29. 20:34
 15/36 A kérdező kommentje:

"Jobbikra, DK-ra, MSZP-re, vagy másra."

Értem én, de azokon belül, az egyes pozicíókra ki lenne alkalmas?

2016. nov. 29. 20:36
 16/36 anonim ***** válasza:
53%
A Jobbikra, DK-ra, Együttre, LMP-re, MSZP-re, Kétfarkúra, Fekete Pákóra, mindegyik kevesebbet lop, és kevésbé korrupt.
2016. nov. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 A kérdező kommentje:

"A Jobbikra, DK-ra, Együttre, LMP-re, MSZP-re, Kétfarkúra, Fekete Pákóra, mindegyik kevesebbet lop, és kevésbé korrupt."


"Értem én, de azokon belül, az egyes pozicíókra ki lenne alkalmas?"


"Biztos vagyok benne, hogy minden pártban vannak adott szakterületre alkalmas emberek. Csak az a kérdés, hogy kik ezek? Erre ki tudna nekem válaszolni?"


Érted a kérdésem már?

2016. nov. 29. 20:40
 18/36 anonim ***** válasza:
42%
Nagyon naív aki azt hiszi, h egy másik párt nem lopna. Dehogynem...
2016. nov. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
40%
De van különbség az között, hogy úgy lop, hogy mindent megtesz, hogy ne derüljön ki, és az között, hogy azt hiszi ő Magyarország királya és a lányát küldi az ország nevében tárgyalni...
2016. nov. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 A kérdező kommentje:

Mégis, eddig ti se tudtatok egyetlen olyan embert írni, akit miniszterelnök jelöltnek lehetne állítani 2018-ban.

Pedig már el kéne kezdeni, nem? :)

2016. nov. 29. 21:01
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!