Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Támogatjátok, hogy állami...

Támogatjátok, hogy állami programok induljanak a külföldre dezertált munkavállalók és fiatalok hazacsábítására?

Figyelt kérdés

Indítanánk egy állami hivatalt, aminek az lenne a lényege, hogy a külföldön élő magyarokat felkeresi két magyar ügynök és bemutatja nekik Magyarország szépségeit, amiért kár volt itt hagyni ezt a szép Hazát a nyugatiak pénzéért.

Bemutatnák, hogy itthon van pálinka, szép magyar táj, hagyományos magyar ételek, mint például a gulyásleves és a disznótoros. Ezekből vinnének magukkal az ügynökök, hogy amikor a hazánkfia megkóstolja, akkor megerősödjön benne a hazaszeretet. Kapnának tájékoztatást, hogy itthon sokkal boldogabbak az emberek az egyszerűbb és nyugodtabb élet miatt, mint ami nyugaton van. Itt nincs akkora hajtás, mint arrafelé, igaz kevesebbet is keresnek, de sokkal jobb, mert nincs olyan nagy stressz.


Erre sajnos nem költünk eleget. A "Gyere haza fiatal!" jó ötlet volt, de nem jöttek haza a fiatalok, szóval rá kellene erősíteni még egy cseppet, hogy sikeresebb legyen a program.

Teljes szívemből hiszem azt, hogy fel lehet bennük éleszteni a hazaszeretet lángjait.



2016. dec. 23. 20:32
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
90%
Egyébként, szerintem is troll lehetsz és nem is a jobbak közül.
2016. dec. 24. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Minden disszidenst halállal büntetnék.
2017. jan. 8. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
0%

Én sem. Itt már mindenki kap támogatást csak az nem aki itthon maradt dolgozni és tanulni. Én is kimehetnék de nem teszem. Inkább tenni próbálok a saját hazámért. Inkább ezt kéne támogatni szerintem.


25f

2017. jan. 8. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Nem troll a kérdező!

Rosszabb:

- vagy agyament,

- vagy pedig fizetett emberke.

Ha ez utóbbi igaz, felhívom figyelmét a hatalomnak, olyat fizessenek, aki elég értelmes, hogy ne legyen átlátszó!

.

"GDP 1,2 százalékának megfelelő összeget, amit az elvándorolt munkavállalók utalnak haza családtagjaiknak"

Forrás: [link]

Kérdező! Azért ez jól jön, ugye?

.

A külföldön állást vállalók nem dezertőrök!

Igyekezz tistában lenni a fogalmakkal!

2017. jan. 8. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Én szívből támogatnám, de jelenleg nincs ennyi pénz az államkasszában szerintem. Nem hiszem, hogy azok a nyomorult idióták - magamat is ideértve - akik még nem húztak el, elég adót fizetnének ahhoz, hogy abból a hazatérőknek megérje hazajönni (ugyanazt a bért kapják, amit külföldön, akár csak GDP-arányosan is).


Erre nincs pénz.


Amire viszont lenne talán pénz: hogy LEÁLLÍTSÁK a kivándorlási hullámot. Mert azt felejted el, kedves kérdező, hogy NEM EGY LEZÁRULT FOLYAMATRÓL beszélsz (kérdezel)!


Hogy visszahívjuk az elmenteket, az sajnos csak A MÁSODIK LÉPÉS! Az első az, hogy VISSZATARTSUK azokat, akik MOST CSOMAGOLNAK!


Sokkal nehezebb valakit visszahívni, ha már elment, de sokkal könnyebb eltántorítani azt, aki még bizonytalan, és csak fontolgatja a kitelepülést.


Ehhez tisztességes kilátásokat (vagy a kormány kedvenc kifejezésével élve: ÉLETPÁLYAMODELLT) kellene nekik kínálni.


Erre volna pénz, sőt, EU-s forrás is. Csak épp nem kellene két marokkal odaszórni a FidASS csókosainak, nem kellene fűtött gyeppályás falusi stadionokra költeni, nem kellene ELHERDÁLNI.


És nem kellene dezertőrként tekinteni azokra, akiknek elegük lett a velejéig korrupt, nepotista, hazug, populista és néphülyítő kormányok alatt nyomorgó életmódból. NEM ők a hibásak, hanem azok, akik ezeket a körülményeket szántszándékkal fenntartják, mert az államkasszában lévő VÉGES pénzösszegből fontosabb nekik a saját rokonaikra, haverjaikra, hagymázas lázálmaikra, szenvedélyeikre, ÖNMAGUKRA költeni a feketén-fehéren-szürkén SZÉTLOPOTT közpénzt, mint a körülmények javítására.


És itt tényleg nem az a baj, hogy szegényebb az ország, hanem, hogy NINCS SZÁNDÉK SEM a felemelésére.


Amíg Orbán Viktor várba költözésének NYILVÁNOS költségeiből is kijönne KÉT MEGYEI KÓRHÁZ EGÉSZ ÉVES KÖLTSÉGVETÉSE (és nem beszéltünk arról, ami nem nyilvános - mert tuti, hogy ennél is többe kerül!), addig nincs mit haragudni a kitelepülőkre.


A "saját lábán" álló Orbán Ráhel, nyugi, nem fog emigrálni, mert az, amit a saját lábának nevez, A MI LÁBUNK (a KÖZPÉNZ, amit mi adtunk össze, hogy ő jól éljen, hogy a férjecskéje, Tiborcz Pityu Pharaonnal üzleteljen történelmi magyar kastélyokat kiárusítva neki, és hogy BAHREINBEN miniszterelnökként, vagy miniszterelnöki megbízottként tárgyalhasson, miközben NEM VÁLASZTOTTA MEG SENKI!).


És ilyen Orbán Ráhelből EZER ÉS EGY VAN, aki a mi lábunkra nehezedik, azt mondva, hogy a saját lábán áll!


Te tényleg azokat tartod dezertőrnek, akik megunták a saját, remegő lábukon tartani a Ráhelkéket?!


Akik kimennek külföldre, és egyszer csak érzik, hogy A SAJÁT LÁBUK MEGTARTJA ŐKET?!


Azok a hibásak, akik kimennek és keményen dolgoznak azért a pénzért, amiből VÉGRE meg tudnak élni (mert nem lopja el a kormány és a klientúrája)?????


Gondold át, hogy az-e a dezertőr, aki elmegy, vagy esetleg az a HAZAÁRULÓ, aki elüldözi?!


Szerintem utóbbi...

2017. jan. 9. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Tehát, ha jól értem, eget földet összehazudnál, hogy hazacsábíts olyanokat, akik nehéz szívvel, de racionális okból mentek külföldre?
2017. júl. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!