Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az emberek mikor értik meg...

Az emberek mikor értik meg hogy rajtuk is múlik a dolog?

Figyelt kérdés

Úgy vettem észre hogy sokan azt várják el hogy legyen egy olyan kormány akit megválasztanak és elhozzák az amerikai meg a nyugateurópai színvonalat miközben ők ölbetett kézel ülnek.

De mikor fogják megérteni hogyha az emberek többsége képzetlen meg csak egy érettségivel rendelkezik vagy egy olyan szakmával,diplomával amivel nem lehet az országba mit kezdeni akkor ne csodálkozznaka ha a gyártósor mellet kötnek ki havi 80 meg 100 ezeért... a külföldi cégek se tudnak ilyen munakerővel mit kezdeni.

Meg így nem jelentem be meg csak ennyire jelentem be az alkalmazottaimat hogy legyen miből tankolni az audit meg a mercit és hogy tudjak külföldre menni nyarlni de azért sírok hogy az országnak semmire nincs pénze meg szidom az aktuális kormányt...

MIkor jönnek rá hogy a társdalmon aza rajtunk múlik hogy mit termntünk meg magunknak!



2016. dec. 30. 15:41
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Az a baj az autószerelői szakkal, hogy utána el kell menni trógerolni néhány évet, meg a naprakész tudást beszerezni mert az oktatás megrekedt a 70-es években :D

Nekem is van ismerősöm aki autószerelőként végzett és az 1.4-es Fabianal komolyabb autót nem látott amíg ki nem került a suliból.

2016. dec. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
Negyven éves szerelők húsz éve dolgoznak, legtöbben autóval járnak, koszos munkásruhát viselnek. A pénz a tulajnál köt ki, nem az alkalmazottnál.
2016. dec. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
Legtöbben helyett lepukkantat akartam írni.
2016. dec. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Szereljen autót,akinek 80-as IQ-ja van!
2016. dec. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

# 4

A másik meg te nem az iskolás éveid alatt fogod megtanulni a szakmád hanem rendes első éveid alatt a munkahelyeden!


"Ki fogja megszerelni a járgányodat, ha senki nem akar azt csinálni?"


Mert téged biztos ez érdekel.... biztos nem az hogy jól kereső állásod legyen hanem az hogy legyen ki megszerelje az autókat... ez annyira gyenge kifogások közé tartozik!

Ez a "ki fogja akkor ezt meg ezt megcsinálni"

2016. dec. 30. 18:57
 16/17 anonim válasza:
Semelyik szakmát nem fizetik meg, az autószerelés csak egy példa volt. Mindig a vállalkozónál marad a haszon.
2016. dec. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

# 16

Azért ez nem teljesen igaz!

2016. dec. 31. 11:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!