Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbánnak tényleg az a célja,...

Orbánnak tényleg az a célja, hogy felzárkózzon a Nyugathoz, csak ő mást ért alatta, mint a többség?

Figyelt kérdés

Én azt vettem észre,hogy Orbánnak alapvetően az a célja,hogy egy olyan társadalmi réteget hozzon létre,aminek a vagyona,bevételei vetekszenek vagy meg is előzik a nyugati társaikét.

Természetesen ezt nem "jó" gazdaságpolitikával teszi,hanem a szegényebb társadalmi rétegekből sajtol ki többet és azt osztja el az új felső rétegnek?



2017. jan. 2. 20:00
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
78%

Nem, Orbán egy karrierista, aki az anyját is eladná a befolyásnak és a pénznek kegyeiért, ha ezek szellemek lennének, és ehhez lényegében mindegy ki vezeti el, Putin vagy Trump...:-p


Eddig csak Putin. Tesz a hazájára , annak nyugati vagy keleti mivoltára, vagy felzárkózására, csak ő lehessen az egy élő isten.


Ne gondoljunk rá hamis alapú tisztelettel..

2017. jan. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
8%
Igen, azért emelkedik például a minimálbér, hogy a gazdagoknak jó legyen. A rezsicsökkentés is a gazdagokat segítette. Kicsit olvasgatni kellene a híreket. De ha csak lázítani jöttél ide, akkor bocs.
2017. jan. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem, egyszerűen csak egy hozzá hű "uralkodó osztályt" épít. Azért arra nem sok esélyük van, hogy nyugati "társaikat" lekörözzék. Sőt, a keletieket sem.
2017. jan. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:

Kedves Kolompár,nonszensz ,amit állitasz az általad felsoroltak mindegyike csak ront az emberek helyzetén.

Az az érzésem,hogy te nem Magyarországon élsz.

A minimálbérek emelésével még elbocsátások száma is emelkedhet.Nagyon sok minibálbéren foglalkoztatott személynek a munkáltatója feketén egészitette ki a bérét,ők valójában kevesebbet vittek haza.

Rezsicsökkentés?Milyen rezsicsökkentés?A szomszédos országok mindegyikében alacsonyabbak a közmű szolgáltatások árai!

Az az intézkedés,ami nem rászorultsági alapon,hanem mindenkire érvényes az nem segiti a szegényebb társadalmi rétegeket.

2017. jan. 2. 20:12
 5/31 anonim ***** válasza:
84%

# 2/4 Időpont ma 20:07


A gazdag spórolt tíz meg százezreket havonta a rezsin, a szegény meg párszázat... kit is segített jobban?

2017. jan. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
19%

"Kedves Kolompár,nonszensz ,amit állitasz az általad felsoroltak mindegyike csak ront az emberek helyzetén.

Az az érzésem,hogy te nem Magyarországon élsz. "


Nekem meg az az érzésem, hogy hülye vagy.

2017. jan. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
58%

"Nekem meg az az érzésem, hogy hülye vagy."


Igen ez egy tipikus jobber reakció, amikor már kifogyott az érvekből. Mind a minimálbér, mind a rizsacsökkentésről bebizonyosodott ezerszer, hogy nem ér célt, de csak hajtják a mantrát.


Csak egy egyszerű kérdés: szerinted egy vállalkozó, akinek ki is kell termelni a béremelést, miből fogja kitermelni? A bevételein természetesen...vagyis mindent drágábban fog eladni neked. Ergo a béremelést TE fogod fizetni. Ennyire egyszerű, de a magadfajta képtelen ezt az egyszerű összefüggést belátni, de a másikat sokkal egyszerűbb lehülyézni...

2017. jan. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
19%

Remekül érvelsz, engem meggyőztől. A fizetésemelés sz@r dolog. Mondjuk bértehercsökkentés is jött vele, nyilván az is sz@r, mert a rohadt burzsuj vállalkozók kapják. :)

Annyira viccesek vagytok kínotokban, pasztmeg. :)

2017. jan. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
65%

# 8/8 Időpont ma 22:33


Arról nem mi tehetünk, hogy nem tanultál közgazdasági alapokat.

2017. jan. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
19%
Apropó, az volt már, hogy úgyis belerokkan a költségvetés?
2017. jan. 2. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!