Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbánnak tényleg az a célja,...

Orbánnak tényleg az a célja, hogy felzárkózzon a Nyugathoz, csak ő mást ért alatta, mint a többség?

Figyelt kérdés

Én azt vettem észre,hogy Orbánnak alapvetően az a célja,hogy egy olyan társadalmi réteget hozzon létre,aminek a vagyona,bevételei vetekszenek vagy meg is előzik a nyugati társaikét.

Természetesen ezt nem "jó" gazdaságpolitikával teszi,hanem a szegényebb társadalmi rétegekből sajtol ki többet és azt osztja el az új felső rétegnek?



2017. jan. 2. 20:00
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
Aki ettől elveszett, az tavaly se volt meg. Persze lehet olyan, akinek ettől csapnak össze a feje fölött a hullámok, de az előtte is a fennmaradásért küzdhetett. És a vállalkozásokra nem feltétlenül csak a magasabb bérköltségek lesznek hatással, lehet, hogy akinek eddig az asszony nyírta a haját, lassacskán megengedheti magának azt a luxust, hogy fodrászra költsön, esetleg hétvégén beülhet a gyerekkel egy cukrászdába. Szóval összetettebbnek tartom azt a matekot. Majd elválik, én azért mindenképp pozitív lépének tartom.
2017. jan. 4. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!