Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi lett annak a tárgyalásnak...

Mi lett annak a tárgyalásnak az eredménye, miszerint (ha jól tudom egy jobbikos) javasolta, hogy töröljék el TÉLI időszámítást?

Figyelt kérdés
Körülbelül november elején olvastam ezt a cikket több oldalon is (bár mind bulvároldal volt, nem tudom igaz volt e egyáltalán) és azt írták hogy 2 héten belül lesz erről tárgyalás. Nos, ha volt is ilyen, mi lett az eredménye?
2017. jan. 6. 16:28
 1/3 anonim ***** válasza:

"Hiába támogatta néhány héttel ezelőtt minden kormánypárti politikus a gazdasági bizottságban az óraátállítás eltörléséről szóló jobbikos javaslatot, a parlamenti vitában nem foglaltak egyértelműen állást a fideszes honatyák.


Kepli Lajos, a javaslatot benyújtó jobbikos országgyűlési képviselő a vita után lapunknak elmondta, a kérdésről leghamarabb a tavaszi ülésszakon döntenek. Reméli, hogy addigra a kormánynak is sikerül egy szakmailag alátámasztott, egységes álláspontot kialakítania. Hozzátette, egyetlen felszólalónál sem érezte úgy, hogy komolyan ellenezné az ötletet, sem az ellenzéki, sem a kormánypárti oldalról. Szerinte a társadalom nyolcvan százaléka úgy véli, nem kell fenntartani az évi kétszeri óraátállítást, hanem inkább egész évben a nyári időszámításban kellene maradnunk."


[link]

2017. jan. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi, ezt még nem láttam! Egyébként te hogy vélekedsz, szerinted jó lenne a csak nyári időszámítás?
2017. jan. 6. 22:08
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem a Jobbik agyából pattant ez ki, már évek óta téma, de nem szokták engedni.
2017. jan. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!