Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van még értelme Magyarországon...

Van még értelme Magyarországon tervezni?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy kiábrándultam mind a politika, mind az emberek viselkedése miatt. Ismerjük a politikai maffiarendszert, de, hogy már az emberk ahelyett, hogy elítélnék az ilyeneket inkább azt mondják, hogy ők is ezt csinálnák, hogyha oda kerülnének...

Ennyit erről. Elegem van!!!! Én nem akarok ebben az országban élni. Elmegyek és soha többé nem jövök vissza ebbe putri országba. Olaszországra gondoltam:)

21F



2017. jan. 15. 11:59
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Neked nincs.


Hát nem vagy Széchenyi, az biztos.

2017. jan. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Ilyen ez a hely nem sokszor kapsz értelmes választ.

És azért kaptál ilyen kommenteket mert megkérdezted, hogy van-e értelme még itt tervezni, de a leírásban ki jelented, hogy OLaszba mész.

Amugy ha mész inkább valamelyik nyugatibb ország


Érdemes-e tervezni?

Ha küzdesz akkor megvan a lehetőség, fő:ne számíts se a kormányra, se az emberekben, egyedül küzdj meg,

de persze meg is van a lehetőség feladni és elmenni, mert az "könyebb", saját döntésed.

2017. jan. 26. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!