Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van még értelme Magyarországon...

Van még értelme Magyarországon tervezni?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy kiábrándultam mind a politika, mind az emberek viselkedése miatt. Ismerjük a politikai maffiarendszert, de, hogy már az emberk ahelyett, hogy elítélnék az ilyeneket inkább azt mondják, hogy ők is ezt csinálnák, hogyha oda kerülnének...

Ennyit erről. Elegem van!!!! Én nem akarok ebben az országban élni. Elmegyek és soha többé nem jövök vissza ebbe putri országba. Olaszországra gondoltam:)

21F



2017. jan. 15. 11:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
58%

Ha már egyszer eldöntötted, hogy mégy, akkor mi a frászkarikáért írsz ki egy kérdést??


Mintha én kiírnám:


Ebédeljek ma szerintetek?


Megvettem minden hozzávalót, már rég fő a hús meg a rizs, kész a mártás, kész a teríték meg éhes is vagyok.


-hú de nehéz lenne dönteni...

2017. jan. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
38%

#1es, te gyökér, pont ez a lényeg, hogy a Kérdező nem akar elmenni, de már nem bír itt maradni... Ez egy szar döntési helyzet:S

..és ismerős is..

2017. jan. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
25%
Javaslom nézd meg Dél-Olaszországot, aztán írd le melyik a putribb ország.
2017. jan. 15. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
85%

Menj, de visszavárunk, ha győz a demokratikus ellenzék!


A köztársaság újjáépítésében számítunk rád!

2017. jan. 15. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
60%

2-es kiskoma, figyelj ide, és olvasd el újra:


"Ennyit erről. Elegem van!!!! Én nem akarok ebben az országban élni."


-ez a gyerek nem kérdez, ez döntött! Csak most azt várja, hogy megpaskoljuk a hátát, hogy hajj így van ez élhetelen lett Magyarország, és menjen csak. Csak egy a baj, ez nem kérdés, ezt ő már kijelenti, és rég döntött! Ha már olaszok, stílusosan: Capisci?

2017. jan. 15. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Az olaszok is eléggé ilyen putris népség.

Inkább valamelyik germán népet/országot ajánlom, ha rendes közegben akarsz élni.

Én Kanadában, Ausztráliában és Új-Zélandban gondolkodom.

2017. jan. 15. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha eldöntötted, hogy mész miért kérdezed meg? Senkit nem érdekel, hogy mész-e vagy maradsz, nem fogunk belehalni a rettenetes veszteségbe amit távozásod jelent.
2017. jan. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Ilyen válaszokra számítottam.

A fidesz szerelmeseinek üzenem, hogy

szerintük miből fogják növelni a bérét a közfoglalkoztatottaknak, mikor nincs egy erős gazdasági háttér. Hát vagy hitelből, vagy eladják az országot (szó szerint) meg nem lesz nyugdíj..stb. hasonló..

2017. jan. 15. 14:10
 9/12 A kérdező kommentje:
#4-nek: reméljük a legjobbakat:)
2017. jan. 15. 14:20
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha ennyire eleged van, akkor nincs.
2017. jan. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!