Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Honnan veszik az emberek,...

Honnan veszik az emberek, hogy a szegény sorsúaknak/hajléktalanoknak lakást/jó munkát ajánlanak, amikor saját bőrömön is tapasztalom, hogy ez egyszerűen nem igaz?

Figyelt kérdés
Egy hajléktalan párral kapcsolatos cikk alá a facebookon sokan kommentelik, hogy a hajléktalanoknak házat ajánlanak fel, meg munkát nettó 150 ezerért stb... Ez egyszerűen hazugság! Én nettó 90 ezret keresek, és soha senki nem keresett meg engem jobb lehetőséggel, ezt a munkát is önerőből szereztem! Miért kell akkor hazugságokat terjeszteni, amikor a kutya nem akar segiteni a nehéz sorsú embereken?...

2017. jan. 27. 17:39
 1/5 anonim ***** válasza:
38%

"amikor a kutya nem akar segiteni a nehéz sorsú embereken?..."


Saját magadnak kell segítened magadon, ez ilyen egyszerű. Tanulj tovább, tanulj más szakmát, akkor már nagyobb mozgástered lesz az életben.

2017. jan. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A fideszesek próbálnak ilyen bődületes dolgokat terjeszteni arról, hogy itt mindenkinek minden adott ebben az országban hisz a Fidesz rendbe rakta a bukott baloldal által tönkretett országot. Munka van dögivel, aki akar dolgozni annak nem csak a közmunka jut, a hajléktalanok mindent maguknak köszönhetnek hisz a kormány villákat kinálgat nekik, totális demokrácia van, korrupció nincs de ha van is az mindenhol van, satöbbi. Hát Magyarország erősödik, ez van.
2017. jan. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ez a "nagy betűs élet" Csupa hazugság...
2017. jan. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nettó 150?

Hihető, de úgy, hogy fejenként 75.000/hó.

2017. jan. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
90%
Épp ma láttam egy Atv,-s videót aminek nyilván volt előzménye is. A lényeg egy fővárosi hajléktalan pár sátorban lakott. Egy magénszemély megsajnálta őket felajánlott nekik házat olyan helyen ahol 150 nettót meg lehet keresni gyárban. Beköltöztek volt víz villany fűtés. A lakcímkártyán bejelentkezhettek erre a címre hogy tudjanak munkátvállalni. Egy hatet voltak ott majd visszatértek a sátrukba. Inkább turták a kukát de nem mentek dolgozni. Egyébként bármilyen hihetetlen 150 nettót nem nehéz keresni összeszerelőüzemben . Én ennél többet keresek egy ilyen helyen betenított munkával.
2017. jan. 27. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!