Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mennyire tartod fontosnak,...

Mennyire tartod fontosnak, hogy a kormánypárt a te ideológiai irányzatodból kerüljön ki?

Figyelt kérdés

Most jobboldali-keresztény kormány van, így a jobboldal zömét többszörösen lefedi, hisz mi keresztények is vagyunk zömében, de aki baloldali, annak ellenére, hogy látja hogy emelkednek a fizetések minden évben, rezsicsökkentés is volt, hogy összességében jó irányba mennek a dolgok, mennyire tudja elfogadni a kormányt, úgy hogy nem az ő saját baloldali eszmerendszeréből jön?


Ugyanez a kérdés amikor a baloldali-liberálisok MSZP-SZDSZ voltak hatalmon, ez is több ideológiát fedett le. Mennyire zavart titeket Jobbosokat, hogy nem jobboldali párt volt hatalmon.


Első vélemény:

Személy szerint úgy éreztem, hogy az SZDSZ túl dominatív hatással volt az MSZP-re. Mintha a kutya csóválta volna a farkát. A törpe párt uralkodott a baloldali tömörítő egység felett, ezt éreztem. Most viszont a KDNP-ről, nem érzem ezt, hogy dominálni szeretne. Lehet, hogy ez a KDNP keresztényi érzéséből fakad.



2017. jan. 28. 09:54
1 2 3 4
 11/37 A kérdező kommentje:

" A Jobbik még mindig ezerszer jobb lenne."


Az EU-nak, melynek szerves része vagyunk nem fogad el szélsőséges, neonáci radikális pártokat. Nézd meg Jörg Hayderéket. Vagy szerinted lépjünk ki az EU-ból?

2017. jan. 28. 12:18
 12/37 anonim ***** válasza:
62%
Fiatal tapasztalatlan közösség? Neked rendesen ki van mosva az agyad barátom. Nem látod a fától az erdőt.
2017. jan. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
16%
Orbán Viktor a múlt, jelen, s jövő. Fidesz nélkül nincs Magyarország. Éljen Orbán Viktor, éljen a haza! 2018-ban meghosszabbítjuk a szerződésedet +5 évvel, drága Viktorunk, hazánk koronázatlan királya! Előre a jólétért, előre a szabadságért, előre a magyarokért, előre Magyarországért továbbra is Orbán Viktorral !!!!!
2017. jan. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
77%

"Én keresztény vagyok és gyermekkorom óta keresztény, kicsit több fogalmam van ezekről a szavakról ,mint neked. Ne egy liberálisnak legyen dolga eldönteni, ki keresztény és ki nem. A jelenlegi kormány nem csak KDNP-s tagjai is keresztények és ez így van jól ! "

Jaja, keresztény kormány az, amelyik

- nem szavazza meg a rászoruló gyermekek étkeztetési segélyét, csak mert egy ellenzéki párt javaslata volt

- lop, korrupt

- uszító, gyûlölködô propagandát mûködtet közpénzbôl

- a lopott közpénzbôl vett médiabirodalmába segítségével ellenzéki politikusokról terjeszt aljas hazugságokat

- Közel-Keleti, nemzetközileg körözött bûnözôkkel üzletel és jachtozik

- a kisemberek adójából fényûzô életet él

- a menekültellenes politikája ellenére 300 ezer euróért Irakból kétes személyazonosságú embereknek ad magyar állampolgárságot, a befolyt pénz meg egy kajmáni offshore cég számlájára kerül.


Rendkívül keresztények. Mondhatni Isten hírvivôi. Te meg nem keresztény vagy, hanem ostoba, ha azt hiszed ezeket érdekli a vallás.

2017. jan. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
74%

"Bizonyos mennyiségű korrupció mindíg lesz, de ez nem feltétlen rossz. Pl, te szeretnél valamit elvégeztetni, de a baráti körödben vannak többen is, akiket ismersz és évek alatt kitapasztaltad, hogy kiválóan tudnák ellátni azokat afeladatokat amikre neked szükséged van. Akkor most ezekbe a munkakörökbe, persze hogy nem egy ismeretlent fogsz felvenni, akiről fogalmad sincsen, hogy végzi a munkáját, hanem azon ismerőseidre bízod, akik már bizonyítottak."


Persze, mert egy falus gázszerelő mondjuk mindenhez ért. Szerez egy céges és hopp, hirtelen ő lesz a legjobb a területen és többszrörösen túlárazva is nyer.


Ezt nem gondolhatod komolyan.... Ennyire nem lehetsz ostoba, hogy ezt még támogatod is.

2017. jan. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 A kérdező kommentje:

"Fiatal tapasztalatlan közösség? Neked rendesen ki van mosva az agyad barátom. Nem látod a fától az erdőt."


Neked van kimosva. Orbánék nagyon fiatalok voltak, amikor liberális eszméket vallottak, semmilyen politikai kormányzás, paralemnti felszólalásaik nem voltak. Nem látták, hogyan élnek az emberek. Úgy tűnt a liberális filozófia a helyes, de mivel benne voltak észrevehették a liberalizmus csapdáit, negatív vonatkozásait és következetesen és helyesen változtattak rajta. Te ezt nem látod át, csak fújod a propagandát.


"- lop, korrupt

- uszító, gyûlölködô propagandát mûködtet közpénzbôl

- a lopott közpénzbôl vett médiabirodalmába segítségével ellenzéki politikusokról terjeszt aljas hazugságokat

- Közel-Keleti, nemzetközileg körözött bûnözôkkel üzletel és jachtozik "


Ez, hogy lop meg korrupt egy ugyanolyan ellenzéki rágalom, mint amit az előző írt. Nem tudsz semmilyen lopást, korrupciót bizonyítani, különben már más eljárást indított volna, azonban ez nem történt meg. Innentől kezdve ez ellenzéki mocskolódás.

2017. jan. 28. 15:15
 17/37 A kérdező kommentje:

Szerintem jobb lenne, ha propaganda spammolás helyett a kérdésre koncentrálnánk :


Mennyire tartod fontosnak, hogy a kormánypárt a te ideológiai irányzatodból kerüljön ki?

2017. jan. 28. 15:16
 18/37 anonim ***** válasza:
83%

,,Én keresztény vagyok és gyermekkorom óta keresztény, kicsit több fogalmam van ezekről a szavakról ,mint neked. Ne egy liberálisnak legyen dolga eldönteni, ki keresztény és ki nem."

Ez a baj veletek, fideszesekkel. Aki már nem úgy gondolkodik, mint a drága kormányotok, az már egyből liberális. Nem vagyok liberális, ezt csak úgy elárulom neked. Ha nemzeti kormány lenne, akkor nem engedték volna meg az esztergomi szovjet/orosz emlékművet. És egy kommunista, akkor is az marad, ha naponta háromszor imádkozik a Szent Korona előtt.

2017. jan. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
98%
Igazából, semennyire, mert nincs ideológiám. Én beérném egy tisztességes, az országot valóban előre vivő kormánnyal.
2017. jan. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
65%
Te beszélsz propaganda spamollásról? Az egész kérdésed úgy ahogy van egy propaganda spam. Ideológiát feltételezel egy olyam hatalomnál ami abszolút ideológia mentes köpönyegforgató és az egyetlen dolog amihez ragaszkodik az a lopás. És NEM vagyok sem mszp, sem jobbik sem akármi más hívő, csak van agyam ellentétben veled te birka.
2017. jan. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!