Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szélsőjobbosok, hogy oldanátok...

Szélsőjobbosok, hogy oldanátok meg a liberális problémát?

Figyelt kérdés

Itt olyan sok a liberalizmust köpködő, 12 óra nemzeti nem fizetett munkát végző, gyereket verő és később a gyerek apát verő ember van.


Mivel fertőnek veszítek ezt, és most épp nem vagytok még részegek, ti, hogy szabadulnátok meg a liberális/érzelgős/meleg/gyenge/ emberektől.


Ez nem troll kérdés, olyat is olvastam már, hogy aki a sorkatonaságban azt élvezte a legjobban, hogy a gyengébbet egyszer addig szivatták míg nem lett öngyilkos, mert nem ivott alkoholt.


Vagy, hogy a gyereke kezét eltörné, ha videójátékozna valahol. A gyereknek a dolga az, hogy tűrje a verést, a cigifüstöt és ha felnő, eltartani a szülőket.



Kíváncsi lennék, milyen tervvel lennének, amit a világ politikája is megtűrne, hogy megoldják ezt a problémát.


Itt az ideje végre tiszta vizet önteni a pohárba, megtudni végre, hogy mi a céljuk/tervük/jövőképük itt a 55<% alattiaknak.



2017. febr. 1. 16:46
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
A liberalizmus (szabadság, egyenlőség) nevében embereket lövetnél bele a Dunába, mert nem tetszenek (vagy csak a véleményük nem tetszik) neked?
2017. febr. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Na várjál. Most liberálisként kicsit hadd keljek a szélsőjobbosok védelmére. Amit te leírsz, azért egy elég durva általánosítás és nem hiszem, hogy sok szélsőjobboldali emberre igaz. Mármint, oké, ők más véleményen vannak a világ dolgairól, mint mi, de ők is szeretik a gyerekeiket és nem szokták őket össze-vissza verni. Legalábbis, szélsőjobbosok, javítsatok ki, de szerintem ez vagy egy gyenge troll kérdés, vagy a kérdező annyira nem fogja fel, hogy mit jelent egyáltalán a szélsőjobb, hogy jobban tenné, ha visszaülne az iskolapadba. Mármint, érted, a szélsőjobb egy ideológia. Oké, nem mindenkinek tetszik, de az nem jelenti azt, hogy a követői erőszaktevő, gyerekverő, kiskutyákat rúgdosó gazember.
2017. febr. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 Waff ***** válasza:

Én elutasítom a liberalizmust, és az egyik legnagyobb társadalmi problémának látom jelenleg...akkor most én szélsőjobbos vagyok? (mert azokkal a nézetekkel sem értek teljesen egyet...na mind1).


Szerintem nem kell foglalkozni a kérdezővel, igaz haragudni sem kell rá...egy megkeseredett , összetört ember lehet, aki a vele egyet nem értő embereket gyerek verőnek, gyilkosnak , alkoholistának, bűnözőknek hiszi... Miért van az hogy a liberális emberek 99%-a képtelen elfogadni azt a tényt, hogy vannak más világszemléletet, más véleményt formáló emberek, mint ő?

A kérdezőnek egyébként sikerült megtestesítenie e kérdésében azt a tömény mocskot amit a mai liberálisok képviselnek.

2017. febr. 5. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Igen, ez egyszerű általánosítás. Attól, mert valaki nemzeti konzervatív, "szélsőjobbos", még nem egy rezzenéstelen arccal gyilkolásra kész pribék, aki otthon fényesre suvickolt csizmáját lovaglóostorral csapkodva, SS egyenruhában lépdel fel - alá egy Hitler portré előtt.


Egy "szélsőjobboldali" nem veri a gyerekét, mert ugyanúgy szereti mint bárki más a magáét, sőt, a "szélsőjobbos" számára tán a legfőbb érték a gyerek, szeretné ha jól tanulna, értékes életet élni, és ugyan ki nem tagadná, ha megtörténne, de nem örülne neki, ha magzata horribile dictu, azzal jönne haza egy napon, hogy ő márpedig meleg.

2017. febr. 5. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
50%
Liberális= Aki nem velünk, az ellenünk!
2017. máj. 13. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

70% neeem nem, fordítsunk:

Magát "nemzeti érzelműnek" valló= aki nem ért egyet velünk az buzeráns, libsi, bolsi, kommunista, Brüsszelita, magyarellenes, ráadásul Soros csibe is.

2017. máj. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!