Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti nem tartjátok szégyennek...

Ti nem tartjátok szégyennek azt, hogy Orbán és Putyin ilyen jó kapcsolatban vannak egymással?

Figyelt kérdés

Már láthattuk az elmúlt években és ma is azt, hogy a kormány igyekszik minél jobban megfelelni Oroszországnak pl Paks2 stb


Orbán eddig sem tett mást csak rombolta jogállamot, demokráciát, azonban szerintem mindennek a teteje az, hogy egy ilyen emberrel mint Putyin ilyen jóban.

Ideológiai-politikai szempontból is nyitni akar az oroszok felé, hiszen mindketten ugyanazt a jobboldai tekintélyelvű rendszert képviselik.


Putyin nevezhető diktátornak is hiszen autokrata módon kormányoz és százezrek életét nyomorította meg Szíriában és Ukrajna megtámadása is az ő bűne.


Én szerintem szégyen az, hogy az oroszokkal paktálunk akik a nyugati demokratikus világ ellenségei.


Ti mit gondoltok erről?



2017. febr. 2. 19:44
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
74%

Kezd már nagyon elegem lenni abból, hogy akik haragudnak Merkelre a bevándorlók miatt, azok oroszországi diktatúrákat akarnak csinálni az EU országaiból.


Ez olyan, mintha a fiam nátháját úgy akarnám meggyógyítani, hogy levágom az orrát.

2017. febr. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
11%

1. Dehogynem kuncsorog Merkel Erdogánnál. Tőle várja a balkáni menekültáradat visszafogását, majd azt a maga sikereként állítja be.

2. Nem tartjuk szégyennek. Miért akar Orbán megfelelni Putyinnak?

Inkább Putyinék akarnak megfelelni Magyarországnak azzal, hogy megépítik az új blokkokat. Ez pedig színtiszta üzlet.

2017. febr. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
67%
Orbán megbánta, hogy elküldte anno a ruszkikat. Most ráérzett az orosz kuki nap meg a mutyi ízére.
2017. febr. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
ma 20:25 Persze a kérdésemre továbbra se akarsz válaszolni csak megy a mellébeszélés.
2017. febr. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
21:03-ra A kérdésre válaszoltam. A többi véleménynyilvánítás.
2017. febr. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
29%

Magyarországnak az az érdeke, hogy jó kapcsolatban legyen Oroszországgal és mivel Oroszországot Putyin vezeti, így megkerülhetetlen.

A szégyellni való inkább az lehet, hogy a magyar miniszterelnök nem szívesen látott vendég Nyugaton.

2017. febr. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
#16 Miért kell nekünk más véleményéhez igazodni? Most éppen a nyugati fenekeket kellene nyalni?
2017. febr. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem az a szégyen, hogy az USA nekiment az oroszoknak a Krím miatt, és ehhez az egész EU egy embargóval rátett. Az oroszokat nem érdekli az embargó, élig világukat. Az igaz, hogy tényleg elég szemetek, de nem hiszem, hogy ezt a magyar gazdaságnak kéne megszívnia, hiszen a pl. a mezőgazdaságban is válságot okozott az embargó. Orbán jól teszi, hogy az oroszokkal jó kapcsolatot ápol, hiszen ez az ország gazdasági érdeke. Az EU meg az USA meg ha komolyan gondolja a szolidaritást az ukránokkal, akkor egy embargónál komolyabbra is képes.
2017. febr. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
100%

Nem tartom szégyennek.

A politika nem a jó erkölcsről, hanem az érdekekről szól.

Kína seggét nyalja az egész demokratikus világ legalább 20 éve folyamatosan, pedig ők egy kommunista egypártrendszer. De hát nagy piac, senki nem akarja elszalasztani.

2017. febr. 2. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
0%

18-as vagyok


Most komolyan:

RENDESEN VÁLASZOLTAM, MEGÍRTAM A VÉLEMÉNYEMET NEM SZÓLTAM BE SENKINEN, NEM ÍRTAM CSÚNYÁT ÉRTELMES MONDATOKAT ÍRTAM!

MI

A

FASZÉRT

KELL

LEPONTOZNI

?

?

?

2017. febr. 2. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!