Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti nem tartjátok szégyennek...

Ti nem tartjátok szégyennek azt, hogy Orbán és Putyin ilyen jó kapcsolatban vannak egymással?

Figyelt kérdés

Már láthattuk az elmúlt években és ma is azt, hogy a kormány igyekszik minél jobban megfelelni Oroszországnak pl Paks2 stb


Orbán eddig sem tett mást csak rombolta jogállamot, demokráciát, azonban szerintem mindennek a teteje az, hogy egy ilyen emberrel mint Putyin ilyen jóban.

Ideológiai-politikai szempontból is nyitni akar az oroszok felé, hiszen mindketten ugyanazt a jobboldai tekintélyelvű rendszert képviselik.


Putyin nevezhető diktátornak is hiszen autokrata módon kormányoz és százezrek életét nyomorította meg Szíriában és Ukrajna megtámadása is az ő bűne.


Én szerintem szégyen az, hogy az oroszokkal paktálunk akik a nyugati demokratikus világ ellenségei.


Ti mit gondoltok erről?



2017. febr. 2. 19:44
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
35%

DE MOST KOMOLYAN?

MI BAJOTOK VAN, MÁR ELNÉZÉST A STÍLUSÉRT, DE AZ ILYENEK MIATT ÁLLOK KB. 45 %-ON!

A RENDES VÁLASZOKAT AZ EMBEREK 80 %-A NEM ÉRTÉKELI, DE A VÉLEMÉNYNYILVÁNÍTÁSNÁL HA NEM TETSZIK AMIT ÍROK, SIMÁT LEPONTOZ! MI EZ A 10 % ? ?

2017. febr. 3. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 Shai-Hulud ***** válasza:
0%

"MÁR ELNÉZÉST A STÍLUSÉRT, DE AZ ILYENEK MIATT ÁLLOK KB. 45 %-ON!"


Szerintem rosszul látod. Éppen a stílusod miatt állsz egyre rosszabbul.

2017. febr. 3. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
Tehát nem jogos a kiakadásom, azért mert lepontoztak a rendesen leírt véleményem miatt?
2017. febr. 3. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tartom szégyennek és semmi bajom azzal, ha Orbán jó kapcsolatokatokat akar a "Kelettel". Legalábbis addig, amíg nem a nyugati kapcsolatok helyett, hanem mellett akarja ezt.
2017. febr. 3. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
#18-nak: Én +t adtam.
2017. febr. 3. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
24%
De igen, szégyennek tartom Putyinra nézve, hogy egy ilyen kétszínű alakkal hajlandó találkozni. Te pedig, kérdező, ne csak a libsi sajtóból tájékozódj, mert az ő hazugságaikkal van tele a leírásod. Pl. sem Ukrajnában, sem Szíriában nem az oroszok kezdték a háborút, Putyin pedig nem diktátor, csak nincs politikai ellenfele.
2017. febr. 3. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:

"18-as vagyok


Most komolyan:

RENDESEN VÁLASZOLTAM, MEGÍRTAM A VÉLEMÉNYEMET NEM SZÓLTAM BE SENKINEN, NEM ÍRTAM CSÚNYÁT ÉRTELMES MONDATOKAT ÍRTAM!

MI

A

FASZÉRT

KELL

LEPONTOZNI

?

?

?

"


XD

2017. febr. 3. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 33/6 ***** válasza:
0%

Szerintem legfőbb ideje, hogy a nyugati világ döbbenetesen gátlástalan dezinformációs hadviselése (amit a világ kizsákmányolása érdekében műveknek) megszűnjön, és a disznóságaik napvilágra kerüljenek. Nem is tudom, kérdező, hogy valóban ennyire benyaltad a nyugati sajtó maszlagját, vagy ez a kérdés valami kutatás része?

Az emberek tömegesen kezdik úgy érezni, hogy változtatni kell a világ menetén, ezért elviselnek olyan figurákat is, mint Putyin (oligarcharendszere ellenére visszaadta az orosz nép büszkeségét) vagy a mi Orbánunk (akinek a sikeres országából az élni akaró fiatalság elvándorol), vagy akár a jó nagy tahó Trump. Remélem, hogy az Obama/Clinton/Bush nevekkel fémjelzett világszivatás is végetér végre, sőt, a Likud-szellemet is lenyomja valami emberibb rendező elv.

Én jobban csodálkozom azon, hogy Putyin szóba áll egy ilyen lopós mini szterelnökkel, mint a miénk. Ugyanakkor utálom Paks2 és mindennemű eladósodás gondolatát, ami nélkül is lehetne itt ország. A nagy nyomorúságunkat a nyugati eladósodásunknak köszönhetjük. (és amiből üzletkötői jutalékot kapott az összes eddigi vezető politikusunk '89 óta, meg most úgy tűnik, még az ellenzéknek is hullik belőle, csak tartsák fenn ezt a manipulálható rendszert.)

2017. febr. 5. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:

"Putyin pedig nem diktátor, csak nincs politikai ellenfele."



jézusúristen :DDDDDD

2017. febr. 5. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
#29 [link]
2017. febr. 5. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!