Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti nem tartjátok szégyennek...

Ti nem tartjátok szégyennek azt, hogy Orbán és Putyin ilyen jó kapcsolatban vannak egymással?

Figyelt kérdés

Már láthattuk az elmúlt években és ma is azt, hogy a kormány igyekszik minél jobban megfelelni Oroszországnak pl Paks2 stb


Orbán eddig sem tett mást csak rombolta jogállamot, demokráciát, azonban szerintem mindennek a teteje az, hogy egy ilyen emberrel mint Putyin ilyen jóban.

Ideológiai-politikai szempontból is nyitni akar az oroszok felé, hiszen mindketten ugyanazt a jobboldai tekintélyelvű rendszert képviselik.


Putyin nevezhető diktátornak is hiszen autokrata módon kormányoz és százezrek életét nyomorította meg Szíriában és Ukrajna megtámadása is az ő bűne.


Én szerintem szégyen az, hogy az oroszokkal paktálunk akik a nyugati demokratikus világ ellenségei.


Ti mit gondoltok erről?



2017. febr. 2. 19:44
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
36%
Nem, nem tartom annak.
2017. febr. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
51%

Egyetértek veled.

Remélem, hogy az apja kőbányájában végzi.

2017. febr. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
75%
És akkor most tegyétek fel magatokban a kérdést hogy nem tartjátok szégyennek hogy Merkel az Eu nevében annál az Erdogánnál kuncsorog és kilincsel aki tízezrével börtönözte be az utóbbi időben az ellenzéket , bírókat stb? Ilyet még Putyin se tesz meg ilyen méretekben. És még be akarják venni az Unióba Törökországot.
2017. febr. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
15%
Kire nézve szégyen ? Rám nézve nem, mindenki oda dörgölődzik, ahová akar.
2017. febr. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
45%

#3


Az egyik szégyene felmenti egy másik ember szégyenét?

Milyen gondolkodásmód ez?

2017. febr. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
28%
Elmondom neked,hogy Putyin kisöpri a terrorista bagázst Szíriából (Assad kérésére, igen,halnak meg ártatlanok is),de akkor nem mondtál semmit,amikor Orbán Obamával tárgyalt (ekkor gondolom még csak pelusoztak téged). Obama nyomorította meg Líbiát, Szíriát és Irakot (is).
2017. febr. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:

Hol kuncsorog Merkel Erdogánnál?

Nem kevered véletlenül Orbánnal? Mert nekem úgy rémlik, hogy ő az aki Erdogant tiszteli.

2017. febr. 2. 20:09
 8/34 anonim ***** válasza:
13%
De ! Ez tűrhetetlen. Megtorlást kíván. Követelem a NÁTÓ kezdje el Moszkva azonnali bombázását.
2017. febr. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
0%
ma 20:08 Visszakérdezel válasz helyett? Én kérdeztem előbb illene inkább válaszolni
2017. febr. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
18%
Hol kuncsorog Merkel? Most volt Erdogánnál. Még ezt se tudod és a pilitika témában kérdezgetsz?
2017. febr. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!