Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti is észrevettétek már, hogy...

Ti is észrevettétek már, hogy a magyarokra jellemző a proli mentalitás?

Figyelt kérdés

A kérdésemet nem provokációnak szánom hanem építő kritikának és én ezeken a dolgokon szeretnék javítani.


Tapasztalataim szerint a magyarok jelentős részére nagyon is jellemző a proli mentalitás.


A proli alatt lecsúszott, bunkó, alja embereket értek akik mindig mást hibáztatnak a saját sorsukért. Emellett jellemző rájuk az alkoholizmus, kultúrálatlan szórakozás és egyéb dolgok is.


Például az ismerőseim többsége, ugye felnőttek szinte mind ilyenek: állandóan szórakozni járnak ami számukra azt jelenti, hogy részegre isszák magukat, üvöltöznek, alpáriak, bunkók és ha szóba került, hogy miért megy rosszul az életükben valami akkor azért egyből más a hibás: a zsidók, az EU, a migránsok stb

Hozzá teszem, hogy a proli alatt nem feltétlen szegényeket értek, hiszen gazdag magyarok közt is rengeteg ilyen van.

Tipikus kigyúrt arcoskodó bunkók akiknek ha Mercedesük vagy BMW-jük van, tapad rájuk a sok könnyűvérű liba aztán emiatt azt gondolják magukról, hogy ők az atyaúristenek.

Szerintem tudjátok kikről beszélek.


Fiatalok közül is rengeteg ilyet tudnék említeni: öcsém 10.-es gimnazista és sokat mesélt az osztály-és iskolatársairól. A többséget nem érdekli a tanulás, órán kultúrálatlanok, alpáriak, bunkók, állandóan arról beszélnek, hogy "hú ezt a csajt úgy megk**nám"

Amit pedig iskolán kívül csinálnak az mindennek a teteje: dohányoznak, isznak és egyéb más kultúrálatlan módon szórakoznak.


És igazából ha az ember megnézi tényleg ez a helyzet, a mai magyar fiatalok többsége sajnos ilyen.


Magyarország minden tekintetben le van maradva a civilizált nyugati országoktól. Erkölcsileg, politikailag, gazdaságilag. Ezeket tekintve inkább balkáni ország.

Úgy vélem ez politikai kérdés főként, hiszen a nép mentalitásához nagyban hozzájárul a kormány tevékenysége: Gyűlölet, korrupció, rasszizmus, antiszemitizmus.


Szóval kb ennyit akartam kérdezni.

Mégegyszer megjegyzem, hogy ezeket a dolgokat én nem sértésnek szánom hanem szeretném ha fejlődés lenne és ezek sajnos tényleg igazak amiket leírtam.


Szóval ti, hogy látjátok ezt?



2017. febr. 3. 21:12
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
48%
Menetrendszerű bér-provokáció. A kérdező így szerzi a zsebpénzét.
2017. febr. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim válasza:
70%

Igen és én is teljesen így látom a helyzetet..

Nagyon széles a propaganda eszköztára a kormánynak, és nagyarányú a népbutítás.: A szavazz nemmel plakatok, vedjuk meg az orszagot a muszlimoktol es az EU-tol(akinek a penze azert kell hogy stadionok epulhessenek meg h felturjanak mindent a varosban...)


Én gimnazista vagyok és az osztályom több mint 90%-a tenyleg pialos, bulizos tipus es sajnos sokan rasszistak kozuluk es beeszik a kormany dumajat..

Az alapveto emberi jogoktol fosztjak meg az embereket, minden tele van hazugsaggal, szinte csak nyalassal lehet itt meggazdagodni...az emberi normak mar senkit nem erdekelnek...


Magyarorszag mindig le volt maradva es ez ugy tunik igy is marad...de mig mi csak egy kis orszag vagyunk addig az USA es Oroszorszag nem, es ezeken a helyeken jelenleg eleg nagy a problema..enyhen szolva

2017. febr. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 Lazy Lover ***** válasza:
64%
igazad van!
2017. febr. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
42%
Az is érdekes, hogy mennyi komment érkezik a téma elbagatellizálására és ferdítésre, hogy ugye nem is olyan nagy baj ez, hogy a magyarok prolik és amúgy is teljesen jól van ez így na, nem kell ezen problémázni, bunkó állatnak lenni a legtermészetesebb dolog a világon, hát mit képzelsz magadról, te kígyóválló, puhány ballipsi!
2017. febr. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
24%

Gondolom ugyanígy elítéled azokat a prolikat is, akik ha szóba került, hogy miért megy rosszul az életükben valami akkor azért egyből "a Zorbán" a hibás. Meg azokat is, akik demokratikusan megválasztott állam és kormányfőket kifütyülnek, másokat pedig diktátoroznak, csak azért, mert nem azt az oldalt képviselik, amelyik nekik tetszik.

Én is úgy vélem, hogy ez politikai kérdés, hiszen a nép mentalitásához nagyban hozzájárul a belső ellenség tevékenysége: magyaryűlölet, migránsimádat, keresztény kultúra sárba tiprása, drogok legalizálása, nemzeti értékek és kultúra gyalázása, stb...

Ja, és én is csak építő kritikának szántam. :-)

2017. febr. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
7%

"magyaryűlölet, migránsimádat, keresztény kultúra sárba tiprása"


Nyugi van! Ennyi golyó a világon nincs, ami elég lenne mindhárom csoportnak!

2017. febr. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
72%

#15


A sorkatonaságot, a kötelező vasárnapi misét, a pályinkát, a Wartburgot és a desznyóölést óvodásokkal kihagytad. Azt is írd már a sorba légy olyan szíves. A mocskos ballipsik ezeket is el akarják venni tőlünk. Még a jobbágyainkat is elvették tőlünk vagy 160 éve azok a nyamvadékok.

2017. febr. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
31%
17 Ezek szerint onnan a frusztráltságod, hogy jobbágy-leszármazott vagy? :-) De hát nem szégyen az...
2017. febr. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
42%
Már hogyne lenne szégyen. Egy mocskos, alsóbbrendű aljadék vagyok. Az ilyen nem tartozhat a Nagyságos Magyarok közé! Hát nem?
2017. febr. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
30%
"mocskos, alsóbbrendű aljadék"? bocsánat, én meg még jobbágynak néztelek. De megköszönöm hogy kijavítottál, és természetesen tiszteletben tartom a saját magadról írt jellemzést.
2017. febr. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!