Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Aki támogatja a budapesti...

Aki támogatja a budapesti olimpiát, leírná az érveit?

Figyelt kérdés
Láttam, hogy volt már kérdés, viszont arra többnyire az ellenzők táborából válaszoltak, így továbbra sem értem, hogy miért nem gyűlt még össze a népszavazáshoz elégséges aláírás. Szerintem egyetlen dolog szól mellette: aki szereti a sportot, itthon szurkolhatna a résztvevőknek. Habár, ha még jobban eladósodik az ország, max Viktornak meg Mészáros Lőrincnek lesz pénze, hogy jegyet is vegyen :D Szóval áruljátok már el, ebben a kérdésben mégis mi kerül a "pro" oldalra?
2017. febr. 6. 21:48
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
0%

Jó hát lehet ezt játszani,hogy elédraknak egy valagnyi érvet,kutatást és mindenre csak annyi a reakciód,hogy máshol veszteséges volt.


Ennyi erővel mi a f..szért tettél ki kérdést? Mert hogy amiket bemásoltam,azokra konkrétan semmit nem tudsz mondani.Akkor milyen érveket is vársz,ott van minden,gazdaság,munkahely,adó bevétel,infrastruktúra.Számszerűleg. Mi felelne meg neked érvként akkor áruld már el nekünk földi halandóknak is légyszi.

2017. febr. 7. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
63%

Olimpiát két tábor támogatja

- előnye származik belőle, vagy pénzbeli vagy olimpikon

- buta

2017. febr. 7. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
76%

# 7/12


Te ezt komolyan beveszed? Akkor úgy te idén Rióba mész nyaralni? Minden épületre olyan szükség van miért szerepel több milliárdos visszabontási költség?

2017. febr. 7. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
85%

"Az a hajó amelyik semerre se tart nem kaphat kedvező szelet. Én ezért örülnék egy Budapesti olimpiának, lenne egy közös ügy amiért az emberek összefoghatnának."


Miért nem lehet ez a közös ügy, mondjuk az egészségügy. Szerintem pl teljesen jó cél lenne, Szemmelveisz Ignác országában évente nem halnának meg több százan kórházi fertőzésben.


"Az olimpiai költségvetés 2/3 infrastrukturális beruházás ami előbb utóbb így is, úgy is megtörténne."

Több milliárdos költség a visszabontás. Minek ezeket megépíteni. Jelenleg minden második héten kigyúlad Budapest egyik legforgalmasabb közlekedési eszköze, talán erre is fontosabb lenne költeni.


"Ha hamarabb rendbe teszik a 3-s metrót, építenek új hidat a Dunára vagy autópálya épül az mindenki számára pozitívum. Rengeteg új munkahely létesülne, a rendezést megelőző években nagyobb GDP növekedésre lehetne számítani."

3-as metró még 2200-ra sem lesz rendbetéve, mert nem céljuk. Jelenleg az országban munkaerőhiány van, most toboroz a kormány a szerbeknél, hogy legyen munkaerő.

"Turizmusnak biztos, hogy jót tenne rövid és hosszú távon egyaránt(ezek megint új munkahelyek). "

Ez max egy hónap. Nézd meg Riót semmivel sem mennek többen oda nyaralni mint olimpia előtt. Te talán odamész idén nyáron?


"Fiatalok kezdenének el sportolni amitől remélhetőleg mind testileg, mind lelkileg egészségesebb felnőttekké válnának. (éves szinten egy olimpia megrendezésére való összeget költünk egészségügyre 2000 milliárdot ha ennek az összegnek csak az 1%-át meg tudnánk takarítani 20-30 évig azzal, hogy kevesebb otthon punnyadó 50 éves korára gyógyszereken élő lakosunk lenne az is 400-600 milliárd forint lenne.)"

Olimpia, VB, EB után mindig többen mennek el sportolni ez eddig is megvolt. Tömegsportra nem költ a kormány. Új stadionba sem mehetsz csakúgy be,egyet a gyerekkel focizni, szóval megint hülyeség amit írsz. Egyébként 4-ig gyerek iskolába, hazaérnek, megvacsorázik, megvárja a szüleit míg elkészülnek ő is csinál még egy kis házit, este 6-kor hova menjen már egy gyerek sportolni?


Komolyan ti valami álomvilágban éltek.

2017. febr. 7. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
84%

"Komolyan ti valami álomvilágban éltek."


Igen, a fideszesekről elég lenne ez az egy mondat is.

2017. febr. 7. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
74%

Tessék, itt vannak a Fidesz érvei:


https://www.youtube.com/watch?v=5o9jx7koibA

2017. febr. 7. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 A kérdező kommentje:
#11: Az a rakás tanulmány igazából egy(!) magyar kormányközeli(!) cégtanulmánya, az olimpia.hu-n meg szintén nyilván nem fogják azt ecsetelni, hogy az egész csak arra megy ki, hogy minél többet lehessen lopni, az országot meg tönkre teszi. Én is tudok sorolni különböző adatokat, számokat, ha barokkos körmondatokba fogalmazom, akkor már el is hiszed, hogy igaz?
2017. febr. 7. 08:26
 18/39 anonim ***** válasza:

"Te ezt komolyan beveszed?"


Cáfold valamivel barátom,cáfold.Tudod mit jelent ez a szó? Mert eddig az a nagy büdös helyzet,hogy van egy tanulmány,konkrét számokkal,de se ti, se a habzó szájú liberálisok még nem tudták bebizonyítani,hogy az úgy nem jó.

2017. febr. 7. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
0%

"Az a rakás tanulmány igazából egy(!) magyar kormányközeli(!) cégtanulmánya, "


Úgy van,vág az eszed. Akkor rém egyszerű a helyzet,független tanulmányokkal,számításokkal belehet bizonyítani,hogy azt a tanulmányt csak a gonosz fideszek a hasukra ütöttek és úgy jöttek ki a számok.

2017. febr. 7. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
100%

"Csak abban a statisztikában hiszek, amit én magam hamisítok"

Utolsó nekem elég az amit látok. Bőven elég, hogy a 40 milliárd helyett 100 milliárdba került egy uszoda félépítése. Ilyenek, hogy tudnának bármit lopás nélkül felépíteni?

Bőven elég, hogy Baló műsorába nem mertek elmenni a Momentumal szemben kiállni. Bőven elég nekem az, hogy az elmúlt évtizedekben nem volt nyereséges olimpia. Egy jégtelenitést nem tud Budapest véghezvinni, nemhogy olimpiát. Ezek tények, tiéd meg mese.

2017. febr. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!