Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Végre az ELTE is elindítja a...

Végre az ELTE is elindítja a világ legnagyobb áltudományának mesterszakát?

Figyelt kérdés

[link]


Hiánypótló!

Erre van szükségünk.


Mire kijön jó pár genderológus, majd legyártják hozzá a problémákat is.Legyen-e nemek nélküli wc, meg ilyesmik, hogy mire oda kerülnek addigra legyen mivel foglalkozni.

Ez kb. hasonló mint a kisebbségi jogvédők, ha kevés, vagy túl egyszerű a probléma akkor generálnak.



2017. febr. 12. 14:17
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
36%

Ez nagyon kellett már.

Pont erre vágytam mindig.

Csak ez hiányzott az országból.

2017. febr. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Tulajdonképpen ilyenkor azért kibújik a szög a zsákból, hogy a közoktatást lényegében a mai napig a "szabadelvűek" uralják az agyament "eszméikkel".
2017. febr. 12. 14:21
 3/21 anonim ***** válasza:
78%
Az egyetem nem közoktatás :-D Mellesleg mivan, a 888-at nem merted bevállalni linkként? :-)
2017. febr. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
42%

Attól még hogy valakinek a biológiai neme férfi vagy nő, még nem biztos, hogy annak tartja magát. Egy demokratikus országban mindenki maga dönti el, hogy férfinak, nőnek, mindkettőnek, egyiknek sem, vagy valami másnak tartja magát. Vagy hol ennek, hol annak.

Hogy ki minek tartja magát, az csak az ő döntése, ezért senkit nem szabad úgy megszólítani, hogy abból kiderüljön a biológia neme.

2017. febr. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
78%

Én aszerint szólítok meg másokat, hogy én minek tartom őket. Senki nem kötelezhet arra, hogy egy általam nőnek tartott egyént férfiként kezeljek, vagy fordítva. Az én cselekedeteimet az én gondolataim és értékrendem határozzák meg. Ugyanúgy ahogy egy meleg, vagy tranny is úgy cselekszik, ahogy ő jónak látja és senki nem bánthatja ezért. Semmi közöm ahhoz, hogy ő minek tartja magát.

Pont ez az amit a genderbender-esek nem értenek, hogy a szólás, a gondolat és a cselekvés szabadsága arról szól, a saját értékrendednek megfelelően cselekszel és nem kényszeríthetsz másokra bármilyen szokást, vagy plussz wc építést azért mert neked mások az igényeid. Amit ezek a gender studies szakok oktatnak az nem más, mint a zsarnokoskodás, tudománnyal szembeni ellenszegülés és a negatív önképek megerősítése.

2017. febr. 12. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
37%

"Egy demokratikus országban mindenki maga dönti el, hogy férfinak, nőnek, mindkettőnek, egyiknek sem, vagy valami másnak tartja magát. Vagy hol ennek, hol annak."


Oké, én el tudom fogadni, csak akkor vigyük végig következetesen ezt a gondolatmenetet. Ha mindenki maga dönti el, hogy férfi, nő, mindkettő, egyik sem (??? :D ) akkor...


Vissza kelljen szolgáltatnia mindenkinek a személyi igazolványát? Antidemokratikus lenne a személyi igazolványod? :D


Töröljük el a külön női és férfi mosdót? Lehessen tampont és gumit árulni egyáltalán? Hiszen ha holnap én nőnek érzem magam, akkor miért kell gumit húznom?


Töröljük el a külön nőknek és férfiaknak kidolgozott fittségi teszteket a honvédséghez, és rendőrséghez?


Szűntessük meg az urológiát, és a nőgyógyászatot? Ezek is mind-mind antidemokratikusak?

2017. febr. 12. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
57%
A szociális nem tanulmányozása nem áltudomány (gondolom nem is érted ezt a szót), azzal viszont egyetértek, hogy felesleges ez a szak, mivel a kutatásokat olyan képzéseken el lehet végezni, ahol van szociálpszichológia.
2017. febr. 12. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
57%

"Egy demokratikus országban mindenki maga dönti el, hogy férfinak, nőnek, mindkettőnek, egyiknek sem, vagy valami másnak tartja magát. Vagy hol ennek, hol annak. "


Mi van? Ha valakinek farka van férfi, ha lyuka akkor nő, ha pedig nemi beteg az az orvosokra és rá tartozik, nem kell külön tudományág arra hogy lelkileg ki minek érzi magát, a biológia eldönti hogy mi vagy, s kész.

2017. febr. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
45%

Oké, akkor nő vagyok és elmegyek 60 éves koromba nyugdíjba. Ok ?

30/f

2017. febr. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
66%

1. Nem csak biológiai nem létezik.


2. A gender nem holmi szellemi maszturbáció, hanem a nemek vizsgálata kulturális szempontból. Nem arról szól elsősorban, hogy legyen-e semleges nemű vécé, hanem hogy társadalmi-kulturális-egyéb szempontokból kit tekintünk férfinak és nőnek és ez miért van így.

2017. febr. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!