Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A kommentelők egyszer egymásna...

A kommentelők egyszer egymásnak fognak esni?

Figyelt kérdés
Ritkán nézek politikai tartalmakat facebookon, bár folyton belebotlok néhány párt vagy híroldal fizetett posztjába. Azonban a kommenteket ritkán olvasom el. Viszont az utóbbi időkben bele-bele nézek a posztok alatti kommentszekcióba, és sokszor nehezen hiszem el amit látok. Most nevezzetek naivnak vagy nem tudom, de olyan szinten alpári, primitív és degradáló sértéseket ír a két oldal egymásnak, ami (lehet nekem van ilyen érzékeny lelkem) bánt. Olyan könnyen röpködnek a libsizések, komcsizások, nácizások, "halj meg minél előbb", "remélem felfordulsz" stb. mintha azt mondanák egymásra hogy neked fekete a hajad, neked meg szemüveged van. Régebben sem követtem annyira, de a kb. 10 évvel ezelőtti különböző fórumbeszélgetések alkalmával nem tapasztaltam ekkora indulatokat, és dühöt. Szerintetek méginkább mérgelődni fog a helyzet a különböző táborok között? Vagy meddig lehet még szidalmazásban lesüllyedni? Esetleg az utcán egymásnak esnek azok, akiknek a szíve jobbra vagy balra húz?

2017. febr. 12. 22:44
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
94%

8-10 éve sem volt sokkal igényesebb mondjuk egy Origo komment szekció, az Indexen pont ezért tiltották le a kommenteket, mert konstruktív hsz alig volt. Még a Facebookjukon, névvel felvállalva is vannak furcsa dolgok, de úgy legalább kulturáltabbak az emberek.


Szigorúbb moderálás és alapelvek kellenek, máshogy nem működik az anonim kommentelés. Az is gond persze, hogy egy csomó új arc lépett be az internetbe, akiknek fogalmuk nincs a fórum kultúráról. És itt nem feltétlen a fiatalokra gondolok.

2017. febr. 13. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
36%

Lehet állandó jelleggel lipsizni, de én nem igazán veszem észre, hogy a ti orbáni rendetek akkora nagy felemelkedést hozna az országnak.

Persze, nagyra vagytok magatokkal és döngetitek a melleteket, de ha felteszem itt GYK-n a kérdést, hogy 20-30 év múlva hogyan képzeled el Magyarországot, akkor az esetek 99%-ban azt mondják, hogy egy pöcegödör lesz. Még a fideszesek is, akik nagyon agitálnak, hogy most milyen jó irányba megyünk.

Viszont én rohadtul nem értem a logikát, hogy ha most jó az irány, akkor miért lesz 20-30 év múlva olyan rossz?

Mindegy is. Nem számít.

2017. febr. 13. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
47%

"8-10 éve sem volt sokkal igényesebb mondjuk egy Origo komment szekció"


De.

2017. febr. 13. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nem hiszem. Éppen ezért jók ezek a kommentelős oldalak. Sokkal jobb, ha az emberek ezeken adják ki magukból a feszültséget, mint a való életben.
2017. febr. 13. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
54%

Miért mindig a "ballibeket" kell okolnod, 3-as provokátor?

Talán a "nemzethykeresztyén" Fidesz társaid "békések, nyugisak"? :D

Az neked nem vérlázító és bicskanyitogató, hogy orbán mindent megakadályoz erőszakkal, mint például a vasárnapi boltzár elleni népszavazási petíció benyújtását Kubatov marháival és csak a migráció ellen engedték be a kérvényt?

Miért csak arról lehet népszavazást kezdeményezni, amit Viktor mond?

Az október 23-i incidensért ki a felelős, hogy Fideszes birkák nekiestek azoknak, akik gyűlölik a rezsimet?

2017. febr. 13. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!