Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Aki Jobbik-ellenes, az már...

Aki Jobbik-ellenes, az már nem is ember?

Figyelt kérdés
2010. máj. 8. 21:10
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
94%

az ne nézze, akit zavar. akit nem zavar miért ne nézhetné?

engem zavar, nem nézem. sokan vannak így ezzel. amit tudni akarok arra itt az internet. spectrum, discovery, nat.geo, sport csatornák. én csak ezeket nézem. plusz dvdk.

2010. máj. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
53%

"Úgy beszélsz, mintha kötelező lenne tévét nézni. "


mért van más?

ne nekem mond hogy kötelező e vagy nem...

2010. máj. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
100%
És ez sem igaz, gondolkozzatok már egy kicsit, azért ne nézzen valaki TV-t, ne használja kikapcsolódásnak, mert minősíthetetlen némelyik műsor? Ez azért nem így működik. A TV szolgáltatása van az emberekért, nem pedig fordítva.
2010. máj. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
36%
A Jobbik-ellenesek újraírják az íratlan szabályukat. Eddig úgy volt, hogy ők nem magyarok. Most már nem is emberek. Grat. Mi lesz a következő?
2010. máj. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
63%

"Eddig úgy volt, hogy ők nem magyarok. Most már nem is emberek. Grat. Mi lesz a következő?

"


hogy nem földlakók

remélem

2010. máj. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
94%

""Úgy beszélsz, mintha kötelező lenne tévét nézni. "


mért van más?

ne nekem mond hogy kötelező e vagy nem..."


Mi az, hogy van más? Akinek nem tetszik a tévéműsor, az nem nézi, és csinál helyette mást. Mondjuk a kezébe vesz egy könyvet és elolvassa. Vagy egy újságot. Esetleg elmegy sétálni. Vagy beszélget a barátaival. És még sorolhatnám, hogy mennyi minden mást lehet csinálni tévézés helyett. Ha nem tetszik az adás, akkor nem nézed. Lehet amúgy nézni közszolgálatit is, ha ennyire nem jönnek be a kercsatornák. Tizenpáréve még csak azok voltak, mégis jól megvoltak azokkal is az emberek.

2010. máj. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
100%

" 87%"


elkerülhetetlen hogy 10 millió magyar ne kapcsolja be soha a TV t...


miért írsz baromságokat?:)

2010. máj. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
100%
A kérdés egy baromság. Az meg főleg barom aki innen, erről az oldalról ítél meg pártokat vagy embereket. Minden baromságot ne vegyél magadra és kész.
2010. máj. 9. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
92%
Stohl színházakban is játszik. Akkor azokat is fel kell égetni és porral behinteni?
2010. máj. 10. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
100%

"elkerülhetetlen hogy 10 millió magyar ne kapcsolja be soha a TV t...


miért írsz baromságokat?:)"


Akinek nem tetszik valamilyen műsor, az ne kapcsolja be, vagy ne kapcsoljon oda. Ennyire egyszerű, nem tudom ezen mit nem lehet megérteni. Ha bekapcsolja, és nézi, akkor nyilván valóan tetszik neki. Ki nézne olyan műsort, amit nem szeret? Én pl. nem szeretem a tökfőzeléket, ezért nem eszem, de ettől még nem akarom elérni, hogy más se egyen.

2010. máj. 10. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!