Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Aki Jobbik-ellenes, az már...

Aki Jobbik-ellenes, az már nem is ember?

Figyelt kérdés
2010. máj. 8. 21:10
1 2 3 4 5
 31/42 anonim válasza:
90%

A szélsöséges nézetek semmi jóra nem vezetnek csak bomlasztják a társadalmat,rontják a gazdaságot,háborut szítanak.Nem az magyar ember csak,aki a többi más származásut gyűlöli és minden vele kapcsolatost pl a kulturáját elutasítja.

Sajnos akik,a másik rendszerben nöttek fel mint én,a magyarok kulturájáról keveset ismerhettünk meg,ezt kellene pótolni és erösiteni.Ekkor mondhatnánk teljességgel magyar ember vagyok!!!!

2010. máj. 13. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
15%

Nem épp igy mukodik. Nem a szélso nezetek szitanak haborut, hanem akkor jelennek meg a "szelsos" néézetek, amikor mar nagyon kilatastalan a helyzet, és mar tenyleg nagyon kene tenni valamit. Amugy a Jobbik nem szelsoseges part. Szelsosegesnek tunik talalan sok tunya, semmit nem tevo, pilatuskodo semmihazi partok kozott, de igazabol egy atlagos "vermersekletu" part. Ha szelsoseges part lenne, akkor mas nepek kiirtasat szorgalmazna. A Jobbik viszont azt szorgalmazza, hogy ugy tudjunk egyuttelni veluk, hogy ok is haladjanak, ha amr a nyakunkon vannak foltetlen, de huzzak meg magukat, és ne vegyek el a sajat orszagunkban a sajat eletterunket.


Hogy a kerdesre valaszoljak: aki nem jobbikos, az is ember, és TALAN magyar ember is, viszont még nagyon a media hulyitese, ferditese, és agymosasa alatt van.

2010. máj. 13. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim válasza:
46%

Kicsit más témára térnék, mégpedig a választásra. A magyar fiatalok(14 év körül) legnagyobb része kötődik a hazájához, Jobbikra szavazna, és a kövi szavazáson már részt vehetnek, ezért a Jobbik sokkal népszerűbb lesz!


Revíziót a magyaroknak!

2010. máj. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim válasza:
21%
Aki nem ignorálja a zsidók lázító, aljas tevékenységét, az bújjon el. Nem veszitek észre magatokat? Ez az összes metszett érdeke. Az a céljuk, hogy a médiát felháborítóvá tegyék és elvonják az emberek figyelmét a fontosabb problémákról. Pont az ilyen idiótákra alapoznak, mint ti vagytok!
2010. máj. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim válasza:
Ennek a kérdésnek nincs sok értelme.
2010. máj. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
79%

nos szerintem nem hogy ember aki antijobbikos szerintem JÓ ember az a baj manapság, hogy a fiatalok nem is azért szavaznak a jobbikra mert olyan jó hanem mert ez lesz a DIVAT én 16 éves vagyok és az osztálytársaim között van egy pár jobbikos és az hogy idézek


"ha amr a nyakunkon vannak foltetlen, de huzzak meg magukat, és ne vegyek el a sajat orszagunkban a sajat eletterunket. "


már ebből sugárzik az, hogy semmit sem tud semmiről mivel ha minden zsidó,fekete,cigány,szlovák,román stb. kivonulna innen akkor az egész jobbik belefulladna a saját szarjába mert akkor kit hibáztatnának? (biztos, hogy hibáztatnának még az után is)


a másik pedig. hogy NEM létezik teljesen magyar ember gondoljatok bele hogy mennyi nép él itt a Kárpát-medencében és hogy lassan 1200 éve keverednek itt hát szerintem nem sok esély van rá hogy valaki teljesen magyar legyen

2010. máj. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim válasza:
66%
Itt nem a tiszta vérű magyarságról van szó, hanem az identitástudatról.
2010. máj. 13. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
49%

21:33 Bocs, de kicsit félrebeszélsz... A Jobbik nem keresi azt, h kire lehet rakenni dolgokat, és ha kivonulnanak, akiket mondotok, akkor lenne a legboldogabb a Jobbik, és az egész magyarsag szm.,hisz nem lenne nehez dolga, csupan fel kellene egy normalis orszagot epitenie. Nem volna annyi hátramozdito, csak neki kene latni a munkanak.

Az, hogy Jobbikosnak lenni divat, ezt nem ertem, hogy egyesek hol hallottak! Amért ő (aki ezen a velemenyen van) mindent divatbol csinal, az nem jelenti azt, hogy valaki divaton kivul keptelen valamilyen eszme, valamilyen felcsillano reménysugar mellé állni.

Azert kezdenek egyre tobben Jobbikosok lenni, mert mar nem latnak ki utat ebbol a sok gazemberségbol. Én is toluk varom, viszont én is kritikus szemmel nezem oket, es ha egyebbel nem is tudom, szamonkerni oket, de szavazatommal, kritikammal, és vélemenyemmel ellenefordulok, mihelyt nem azt csinalja, amért odakuldtuk őket, és ezt javasolom mindenkinek! Amugy a tuzhoz kozelebb levo emberek mondtak Vona Gaboréknak, ha nem azt csinaljak, amit kell, kezeik el lesznek torve :)

2010. máj. 14. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim válasza:
89%
Jobbik? Az a párt aki aki a csendörséget akarta visszahozni?Hihi melyik rendszerben is volt csendőrség?Avagy Horty ifjak,és nyilas gyerekek?Ugyanmár.Szerintem egymás mellett kellene élni megtanulniuk az embereknek Adolf Hitler, Radovan Karadzic és Slobodan Milosevic van a szemem elött.Népírtás.Az pedig senkinek nem jó.Bármelyik Jobbikos vállalná így?Aztán szétszednénk ugyanúgy az országot?Vicces lenne, akkor maradna ennyi erővel Magyaroroszág kb akkora mint Lichtenstein,Vatikan,San Marino.Kérdezném okos Jobbikosokat hogy valóban ezt szerették volna illetve szeretnék?
2010. máj. 14. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 Főzős Laci ***** válasza:
De ember,sőt ettől még ugyanolyan magyar ember.A Jobbik egy szélsőség,és egy fellángolás,ami ki fog hunyni.
2010. máj. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!