Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondolnak a fideszesek az...

Mit gondolnak a fideszesek az új puskás stadion 190milliárdos építési áráról?

Figyelt kérdés

Nem sok ez egy "kicsit"? Nem lehetne ezt a pénzt jobb dolgokra fordítani? Egyáltalán minek 65ezer férőhelyű stadion, mikor alig van ember a meccseken?



természetesen ironikusan kérdezem 😃



2017. febr. 24. 18:49
1 2 3 4 5 6
 11/55 A kérdező kommentje:
190 milliárd forint magyarországon egy stadionra rengeteg. Csak úgy szemléltetni akarom hogy az Allianz arena(Bayer München) ezt 100 milliárd forintból megépítette. Természetesen ezt is meg lehet 70 milliárdból is építeni de gondolom a többi 120 milliárd megy a haveroknak. Plusz még viktor gigantomániája is rádob egy lapáttal. Jó, oké építsék meg 70 milliárdból(bár szívem szerint én semmilyen stadiont nem építenék, a többi 120 meg mehetne oktatásra meg egészségügyre. Én szívesebben adok pénzt oktatásra mint milliomos ecsethajú hülyegyerekek játékára.
2017. febr. 24. 19:46
 12/55 A kérdező kommentje:
Nem barmozom le csak tudod nekem még tiszta az agyam, nem nézek 0-24-be m1-et, persze az csak az igazságot mondja... 😃 😃
2017. febr. 24. 19:49
 13/55 anonim ***** válasza:
Majd jön a momentum és megszavaztatja, hogy bontsák vissza és húzzák fel a régit :XD
2017. febr. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/55 anonim ***** válasza:
US Bank Stadion átszámítva >300 milliárdba került, bár azt fontos hozzátenni, hogy annak a kihasználtsága sokkal nagyobb és sokkal modernebb.
2017. febr. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/55 A kérdező kommentje:
A mostani kormánytól bárki jobb lenne...
2017. febr. 24. 19:53
 16/55 A kérdező kommentje:

Az a probléma még régebben a fidesz nem lopott teljesen nyilvánosan. Most meg már szinte megmutatják mit loptak...

Semmi sem tart örökké, ennek is véres vége lesz.

2017. febr. 24. 20:00
 17/55 anonim ***** válasza:
3%

"A mostani kormánytól bárki jobb lenne..."


Fenét. Bárki azért nem. Nem reális az, hogy majd ez meg az nem lop. Sajnos ez van. Az összesnek van valami heppje, meg az összesnek vannak botrányos korrupciós haver gazdagítós ügyei, csak nem mindegy, hogy közben mit lök az embereknek. A fidesz elég jól csinálja az odalökés részt, ezért nem is nagyon tudja kihozni az embereket a sodrából kb. semmivel.

Nem tudom Magyarország mikor fog eljutni oda, hogy nem pofátlanul harácsoló politikusai legyenek, de nem a közel jövőben az tuti. Elég megnézni az összes többi (akár vadiúj) pártot, már a kampány pénzeikkel se tudnak elszámolni tisztességesen, mégis mit várunk, ha látnák a nagy zséket maguk előtt, amiből lehet csípni ennek-annak?

2017. febr. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/55 A kérdező kommentje:

Manapság elég nagy divat szidni a Románokat, én sem imádom őket.

DE azt ne felejtsük el hogy mikor náluk ilyen vezető volt akkor ők mit csináltak vele, aki nem tudja csak írja be a google-ba hogy: Ceausescu 🙂

Tehát a románok még mindig keményebbek mint mi.

2017. febr. 24. 20:08
 19/55 A kérdező kommentje:
Itt is ezt kéne csak bevagyunk szarva.
2017. febr. 24. 20:09
 20/55 anonim ***** válasza:
"Nem sok ez egy "kicsit"?" nem sok ez nem is értem a kérdést mivel egy kőműves havi bére 10 millió forint ha kiszámolod akkor már nem is tűnik soknak
2017. febr. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!