Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondolnak a fideszesek az...

Mit gondolnak a fideszesek az új puskás stadion 190milliárdos építési áráról?

Figyelt kérdés

Nem sok ez egy "kicsit"? Nem lehetne ezt a pénzt jobb dolgokra fordítani? Egyáltalán minek 65ezer férőhelyű stadion, mikor alig van ember a meccseken?



természetesen ironikusan kérdezem 😃



2017. febr. 24. 18:49
1 2 3 4 5 6
 51/55 anonim ***** válasza:

"Ja, és még valami. Az nem igaz, hogy az ország 99%-a lopna! Több rendes ember van, mint gondolnád. :)"


Az a baj, hogy a sok rendes embernek fel se tűnik, hogy lop. Ahogy írtam, a munkahelyről hazaemelt apróságokat ugye..

2017. febr. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/55 A kérdező kommentje:

50

Pont azért lopás mert viktor beruházásnak álcázva lopja meg az adófizetőket, és ők is tudják, szó sincs itt "olcsóbban meg tudom csinálni. Nem olcsóbban csinálják meg és a maradékot elrakják. Hanem ugyan annyiért csinálják meg mint normál esetben csak itt még ráraknak egy pár milliárdot aztán úgy mondják el hogy alapból annyiba kerülne. Egyébként szerintem ez nem ilyen egyszerű, hogy nesze itt van 100 milliárd csinálj vele amit akarsz. A többiben amúgy igazad van.

2017. febr. 26. 20:00
 53/55 A kérdező kommentje:

A nem haverok esetében nem ilyen egyszerű*

Bár váljuk be ez ritka ☺

2017. febr. 26. 20:01
 54/55 anonim ***** válasza:
Márpedig dolgok nem épülnek meg maguktól, nem elégetik a pénzt és megépül valami, hanem ki kell írni pályázatokat, azt meg kell valakinek nyerni és ki kell a munkát fizetni. A kérdés csak azon van, hogy ki nyeri meg, érdekes módon mindent mészáros.
2017. febr. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/55 A kérdező kommentje:
Így van
2017. febr. 26. 20:10
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!