Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán Viktor mikor, miért és...

Orbán Viktor mikor, miért és hogyan vált azzá akik ellen egykor küzdött?

Figyelt kérdés
"Orbán demokrata volt. Hitt abban, hogy áldozatokat kell hozni és elérhető, hogy Magyarország liberális demokráciává alakuljon át. Orbán bátran mert cselekedni akkor, amikor erre csak nagyon kevesek mutattak hajlandóságot. Azt az Orbán Viktort nagyon kedveltem, sokra tartottam és azt vártam, hogy egyszer majd ő legyen itt a miniszterelnök. Laza volt, vidám, és tisztességes. Benne minden adottság meg volt ahhoz, hogy igazi nagy államférfi váljék belőle. Sajnos útközben a hatalom és a pénz, olyan szinten fordította ki önmagából, hogy erre minden lehetőségét elveszítette és mára egykori önmaga nagyon csúf paródiájává züllött. Az az Orbán Viktor, nagyon lelkesen küzdene napjaink Orbán Viktora ellen. Azzá vált, akik ellen egykor tiszta szívvel még harcolt. Nacionalista,populista komcsivá züllött."

2017. febr. 25. 02:06
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

#7

"Kezdték a pártszékházzal, olajszőkítéssel, Simicskával, most folytatják Mészárossal, letelepedési kötvényekkel, pályázat mutyikkal"


Volt még egy ilyen is

[link]


Olajszőkítésben is benne voltak?

2017. febr. 27. 22:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!