Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem unjátok már Ti is ezt a...

Nem unjátok már Ti is ezt a állandó "válságos" dumát amivel hülyítik az átlag embert?

Figyelt kérdés
2010. máj. 9. 18:37
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
27%
Éreztem, hogy ilyen szintű kérdést csak jobbikos lehet fel. Megérzéseim most sem csaltak. (Második hozzászóló voltam).
2010. máj. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
32%
*tehet
2010. máj. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
8%

"Am meg Magyarország eddig is eltudta látni magát mezőgazdaságilag"


Te észnél vagy, ember? Nekem nem úgy tűnik... Nagyon gyorsan vedd elő azt a földrajzkönyvet, és nyisd ki Magyarországnál, mert azt hiszem, hogy mintegy 300 évvel le vagy maradva. Utoljára Mária Terézia idején tudtuk magunkat ellátni mezőgazdaságilag. Iparilag már akkoriban sem. Gyanítom, nem éltél még a kilencvenes évek elején, vagy ha igen, még pelenkás voltál, mert akkor aztán kijött, hogy mennyire tudjuk magunkat ellátni. Elárulom: nem véletlenül támogatta 10-ből 9 ember az Unióba való belépést. Magyarország a jelenlegi területével, nyersanyagaival kb. két év alatt Szomália szintjére süllyedne, ami az életszínvonalat illeti.

2010. máj. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 Dymo ***** válasza:
amúgy nézzétek meg,hogy szinte az összes multi(nem csak élelmiszer) rekord nyereségget könyvelhet el!
2010. máj. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
67%

Nincs nekünk szükségünk az EU-ra, h jól lenyomjon, és idehozza a selejt olcsó termékeket. Itt mindent gallyta vágtak, mezőgazd, cipő, bőr ipar, textilipar. az EU menne csődbe nélkülünk, mert nem tudna kin élősködni! Sok helyen nem jó a klima, termőföld, nem tudna németország se termelni magának! Én nekem az jobban tetszene ha a Kelet Európai országok hoznának létre egy EU gazd, polititikai hatalmat, Nyugat EU meg csak pisloghat, meg szenvedhet! Vannak emberek akik nem bírják ki az EU s*ggnyalás nélkül. Felőlemm ők lehetnek rabszolgák, de engem hagyjanak ki! Ne ugy éljek már ahogy az ostoba emberek megszavazták!

Már a könyökömön jön ki az EU, meg a pattogása! Meg Franciaorsz, Németorsz hisztije.

2010. máj. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Végre egy értelmes ember aki felfogjam miről beszélek:) Ez az utolsónak szól...
2010. máj. 10. 00:10
 17/20 anonim ***** válasza:
40%

De unom.

Jöhetne már egy tökös politikus,hogy végre ki merje mondani nem válság van,hanem eladósodtunk,csődbe mentünk...

lehet mégiscsak Morvai kellene kormányfőnek,az legalább jártas már a farkincákban...

2010. máj. 10. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
19.52:te észlény,azért szavaztak az Eu-ra,mert azt hitték,hogy majd másnaptól itt is 800 schilinges nyugdíjak meg fizetések lesznek...
2010. máj. 10. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
0%

tegnap 19:02


Mindent tudnánk magunk gyártani, csak drágábban (a 80-as években Magyarországon sok hazai számítógépet használtak, ezeknek az ára viszont csillagászati volt).


A Jobbik egész programja arra épül, hogy van 20-30% ember az országban, akik pl. nem értik az alternatív költségek fogalmát, úgyhogy lehet őket hülyíteni.

2010. máj. 10. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Mióta beadtuk a kérelmet a csatlakozáshoz az ország folyamatosan süllyed el. Mi voltunk a régió királyai, most meg? EU támogatás? Többet fizetünk be, mint amennyit visszakapunk! Az ötlet jó lehetne, egy egységes Európa, táncolnánk, énekelnénk... de a feltételes módon a hangsúly. Egyszer az életben időben kéne kilépni a szarból, amibe oly sokszor beleléptünk már.
2011. jan. 12. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!