Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy kaphatott a Momentum 18...

Hogy kaphatott a Momentum 18 239 762 forint támogatást? Volt aki 2 forintot adott, vagy mi?

Figyelt kérdés
Tényleg elképzelésem sincsen hogy lehet 2 forintra végződő összeg, hiszen ma már nincs is 2 forint. Az egyetlen lehetőség, hogy valaki dollárban támogatta őket és átváltották, de még akkor is kerekítenek. És ha valamilyen pénzügyi átváltás során mégis 2 forintra jön ki, akkor mekkora arogancia, hogy 2 forintra végződő összeget írnak ki, hogy nesztek mi még 2 forinttal is elszámolunk.

2017. márc. 1. 10:33
1 2 3 4
 21/35 A kérdező kommentje:

"De ha ez a legtöbb, amibe bele tudsz kötni, akkor elég szomorú lehetsz."


Nem ez a legtöbb, csak itt most ezt a kérdést tettem fel, és mást nem akartam ide keverni, bár it tmindenki beszél mindenféléről ...

2017. márc. 1. 15:01
 22/35 anonim ***** válasza:
97%

BRÉKING! Tudom a választ!


Például azért, mert a Paypal-utalások esetében (sok ilyen volt) a PayPal automatikusan leszedi az utalt összegből a saját jutalékát, ami egy tök kerek összegből lejőve máris nem kerek számot ad.


Végre túlvagyunk ezen a kételyen. Mindenki mehet végre dolgozni.

2017. márc. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
96%

Amúgy valóban félelmetesen arrogáns viselkedés ha valaki Forintra el akar számolni. Látszik hogy manapság nem ebben szocializálódik a nép.


Azért annak meg örülök hogy másba nem tudtok belekötni.

2017. márc. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 A kérdező kommentje:

"Ha hülyeséget mondtál, akkor be is lehet ismerni."


Amikor azt mondtam, hogy nyilvánvaló, akkor már nyilvánvaló volt nekem, ezt beismertem azzal, hogy leírtam. Nem hülyeséget mondtam, csak a véleményemet, és a tudásom, meg ami eszembe jut, az változhat.

2017. márc. 1. 15:03
 25/35 A kérdező kommentje:

"Amúgy valóban félelmetesen arrogáns viselkedés ha valaki Forintra el akar számolni."


Nézzétek, mondjátok el, hogy mi a véleményetek, hogy et miért tették? Mi volt a mögöttes cél, mire akartak ezzel utalni szerintetek? Mert azzal biztosan mindenki egyetért, hogy autista és kényszeres az, aki két forintra vezeti és írja ki a leltárt minden mögöttes szándék nélkül, és nem 1000 vagy 500 vagy 100 forintra kerekítve 18milliós tételnél, mint minden normális ember, amikor valóban nem is lenne kötelező, sőt talán még hivatalosan kérik is akerekítést, ha el kell valahol számoln. Tehát az a kérdésem, hogy akármilyen pozitív vagy negatív is volt a mögöttes cél, szerintetek mi volt. Ez mondjátok meg, és akkor arról lehet vitatkozni.

2017. márc. 1. 15:08
 26/35 A kérdező kommentje:
Köszönöm a 2 forintos magyarázó válaszokat, valóban lehet sok magyarázat, megértettem, ahogy már írtam. A valódi kérdés az elején se az volt, hogy tényleg hogy jöhet ki 2, hanem hogy miért azt írták ki. Erre pedig várom a válaszokat, hogy szerintetk miért. Valóban becsületes, de nyilván hülyeség, és nem ezt teszi egy normális ember, tahát valamire ezzel utalni akartak. Persze lehet csak arra, hogy ne lehessen beléjük kötni, de éppen azért mert ez nem normális, ez teszi gyanússá. Mármint nem az elszámolást, hanem a célzást.
2017. márc. 1. 15:12
 27/35 anonim ***** válasza:
95%
Hát nem tudom, hol dolgozol, de nálunk aztán milliós tételeknél is forintra pontos elszámolás van. Oda is baszna rendesen, ha mindenki össze-vissza kerekítgetne.
2017. márc. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 Baluba ***** válasza:
Miért kerekítettek volna? Nekik rendelkezésre áll a pontos összeg, az összes tétellel együtt. Közölték a pontos összeget, aztán ha neked a 18 millió a fontos, akkor azt jegyzed meg, akinek a 18 239 000 az annyit jegyez meg. Az összes hivatlos számla, elszámolás stb mindig pontos összeget ír.
2017. márc. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
100%
Húúő, nem bírom elolvasni. Honlapjukon (nolimpiáson) fent volt egy online excel doksi. Abban lehetett látni, hogy az adományok egyenként milyen összegűek voltak, és hogy számláról utalás vagy paypal-es utalás volt-e. Ez utóbbinál a paypal levon az utalás összegéből, ezeket a költségeket is feltüntették.
2017. márc. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:

Kérdező, van egy olyan érzésem hogy ez most nálad a van-e sapka - nincsen sapka jellegű helyzet. De hadd segítseg még:


A mozgalom eddigi - elég rövidke - működése alatt most volt az első olyan megmozdulás, amire pénzt kértek támogatóktól. Mivel ez a kb. 18 misi tételesen könnyen vezethető volumen és tudtak belőle egy excel táblát csinálni, így ahogy van felrakták, korrekten, aki akarja kerekíti, aki nem akarja kerekíteni az pontosan értelmezi. Nem tudom, mit akarsz még ezen a csonton rágni.


Szürreális hogy a mai politikai állapotok közepette valaki ezen rágódik, miközben van érvényben olyan szerződés a kormány részéről, amely 3800 milliárd Forintos és 10 évig még maga az Úristen sem nézhet bele. Engem ez jobban zavar.

2017. márc. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!