Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek megtörténhet,...

Szerintetek megtörténhet, hogy 2018ban a baloldal kiesik a parlamentből?

Figyelt kérdés
2017. márc. 3. 00:26
 1/9 anonim ***** válasza:
2017. márc. 3. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%

Nem tudom, de nem lenne jó.

Egy demokratikus rendszer ellenzék nélkül olyan, mint egy autó fék nélkül. Megy, de irányítani már nehézkesebb, és nem ad biztonságérzetet.

2017. márc. 3. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
34%

Mármint ezt, hogy gondolod a Parlament bal oldala leszakad és kiesik? Mert csak így tudom elképzelni, de akkor ez nem politika kérdés, hanem építészeti.

A válaszom meg az, hogy nem, túlélte a második világháborút is, elég drága is volt, Steindl Imre jó építész volt, szerintem kicsi az esélye, hogy a parlament baloldal kiessen.

2017. márc. 3. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
68%

4,szerintem egyértelmű volt mindenkinek,hogy mit akar a kérdező,csak a kérdés naivságára/butaságára van aki poénnal válaszolt.


Egyébként nyilván nem történhet meg.Ha mégis megtörténne,akkor azonnal pakolnám a batyumat és húznék Nyugatra,mindegy hova csak el innen,és jönne utánam még pár millió ember,ez biztos.

2017. márc. 3. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Esélytelen. A 2014-es szavazók 30%-a nem fog hirtelen eltűnni.
2017. márc. 3. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem valószínű, hogy kiesnek.
2017. márc. 3. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
90%

"Ha mégis megtörténne,akkor azonnal pakolnám a batyumat és húznék Nyugatra,mindegy hova csak el innen,és jönne utánam még pár millió ember,ez biztos."


Mennek azok amúgy is.

2017. márc. 3. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A kis pártok lehet hogy nem érik el az 5%-os küszöböt, de a legutóbbi felmérések szerin az MSZP a Jobbikkal vetekszik a második legnagyobb párt címéért 10-15% körül, és a DK is úgy tűnik hogy csont nélkül bejut.


Szóval nem történhet meg, hacsak nem lesz valami nagy fordulat.

2017. márc. 3. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
43%
Sajnos nem. A maszop még biztos bejut, annyi szufla van benne. Az lmp az vagy, vagy sem, komolytalanok. Igazából azt nem bánnám ha a qrcsány-szekta nem jutna be. :)
2017. márc. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!