Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha kifulladna a momentum, az...

Ha kifulladna a momentum, az nagy kár lenne az országnak? Sajnálnátok?

Figyelt kérdés
Ha nem tudnának jelentős áttörést elérni, és 0-1 %- os Párbeszéddé, Együtté válnának.
2017. márc. 3. 10:04
1 2 3
 1/22 Gugu Gabor ***** válasza:
83%
Nem mondom hogy mibdenképpen a momentumnak kellene lennie de mindenképpen jó lenne egy kis "vérfrissítés" a politikában
2017. márc. 3. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
24%
Nem.
2017. márc. 3. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
29%
Nem sajnálnám, nem bízok bennük (sem).
2017. márc. 3. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem teljesen más utat választottak mint az említett pártok. Nem fognak kifulladni szerintem.
2017. márc. 3. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
17%

Nem, mert nem bízok bennük.


Túl liberálisak.

2017. márc. 3. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
72%
Miben látod túlzónak a liberalitásukat?
2017. márc. 3. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
46%

Felesleges megváltónak láttatni a Momentumot! Nem az.

Pártok jönnek és mennek. Mit sajnáljak rajtuk?

2017. márc. 3. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
23%

"Miben látod túlzónak a liberalitásukat?"


-A migrációs kérdésben nincs határozott álláspontjuk, helyette mindkét tábor felé "nyalnak" egyet.

Elnézve őket, valószínűleg befogadáspártiak.


-Emellett, támogatják az egynemű házasságot.


-A szegregált oktatás ellen agitálnak.Pedig egy magyar gyerek számára sokkal jobb csak magyarok között tanulni.A momentumosok itt nyitottságról meg hasonlókról szövegeltek.


Nagyjából olyan párt, mint egy Együtt.

Pár idealista liberális,akik azt hiszik megváltják a világot.

2017. márc. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
26%
Igen, a Momentumra nagy szükség van. Hogy tovább ossza az ellenzéki szavazatokat.
2017. márc. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
77%

Értem a tiéd is egy álláspont és elfogadom.

Hadd mutassam meg én mit gondolok ezzel kapcsolatban:


"-A migrációs kérdésben nincs határozott álláspontjuk, helyette mindkét tábor felé "nyalnak" egyet.

Elnézve őket, valószínűleg befogadáspártiak."


- egyelőre kevés dologban van határozott álláspontjuk, mivel az elején vannak. Nem ismerek ilyet hogy "befogadáspárti". Senki sem akar befogadni feltétlenül embereket. Én azt nézem ki belőlük hogy egy olyan megoldáson törik a fejüket ami egyszerre emberséges, de nem árt az országnak, illetve nem tenne számottevő terhet. Én megvárnám, mi az ötletük.


"-Emellett, támogatják az egynemű házasságot."


Igen, ez egy érzékeny kérdés azok számára akik mások életével szeretnek foglalkozni. Illetve azt gondolják hogy pl. az ő saját házasságuknak az eszmei értéke csorbul azzal ha egyneműek is házasodhatnak. A valóság szerintem az, hogy ha két férfi összeházasodik az országban, attól az én életem ugyanolyan marad. És ha ilyen, a boldog élethez szükséges alapjogokat nem tagadunk meg azoktól akik pl. melegek, akkor valószínűleg arra sem lesz szükség hogy végigvonuljanak a körúton. Élni és élni hagyni.


"-A szegregált oktatás ellen agitálnak.Pedig egy magyar gyerek számára sokkal jobb csak magyarok között tanulni.A momentumosok itt nyitottságról meg hasonlókról szövegeltek."


Az én kislányom egy olyan - egyébként keresztény - iskolába jár, ahol az osztályban van mélyszegény cigány kisfiú, illetve egy közepesen súlyos értelmi és fizikai sérült kisfiú. A kislányom megtanulta az elmúlt 5 évben (ötödikes), hogy attól hogy valaki nem olyan ügyes mint én, vagy máshonnan jött, még lehet ugyanolyan értékes. Remek közösségben élnek és egymásra jó hatással vannak nagyon. Egyáltalán, ha nem neveljük burokban a gyermekeinket, képesek lesznek nyíltan nézni a világot. Igen a Momentum nyitott gondolkodást mutat. Nem tudom, zárjuk le a határainkat és csináljunk úgy mintha nem lenne körülöttünk világ? Volt már ilyen...


"Nagyjából olyan párt, mint egy Együtt.

Pár idealista liberális,akik azt hiszik megváltják a világot."


Ideje lenne megváltani. Amúgy szerintem deklaráltan középen szeretnének maradni. Éppen erre példa az ahogyan tegnap Győrben példaszerűen képesek voltak szót érteni az odavezényelt fideszpárti provokátorokkal és valódi eszmecsere lett a vége.

2017. márc. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!