Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mikor érti már meg az ellenzék...

Mikor érti már meg az ellenzék, hogy Magyarországon már nagyon jó az élet?

Figyelt kérdés
Hány plakátot kell még kirakni ahhoz, hogy végre világos legyen nekik is?
2017. márc. 10. 00:07
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
75%
Direkt értetlenkednek, unatkoznak biztos.
2017. márc. 10. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
91%

Nos,én azt javaslom,hogy plakátoljunk le mindent,ami 1cm-el a föld felett van,és akkor nem fogjuk látni a sok lepukkant házat,a szétrepedt,málló kórházi falakat,a lepukkant kórházi ágyakat,a hajléktalanok dobozait....

Akkor talán az ellenzék is elhiszi,hogy minden rendben.

2017. márc. 10. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
83%

Ez csak azért van, mert az ellenzék gonosz.

Nem tud örülni mások sikerének. Pedig a híradásokból nap mint nap megtudhatjuk, hogy igenis vannak olyanok ebben az országban akik nagyon jól érzik magukat.

És azt aki csúnyán viselkedik, ki kell hagyni a nemzeti összefogásból. Mert nem érdemli meg.

2017. márc. 10. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
73%
Ossze kene terelni oket a stadionokba es jol elverni hogy vegre megertsek mar!!!
2017. márc. 10. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
97%

Megbukott a plakátháború. Sürgősen új frontot kell nyitni! Kötelezővé kell tenni minden magyar állampolgárnak, hogy a böngészők kezdőlapján is ott legyen, hogy Magyarország Erősödik!™


Másrészt a cigarettákra és az alkoholpalackokra is kötelező lenne rányomtatni, Illetve az öngyilkossági segélyhívószámon is irányítsák át a beszélgetéseket a Fidesz marketingosztályába.


Garantált lesz a siker.

2017. márc. 10. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Magyarország felett már az ég is narancsszínű,mert ők azt mondják,akkor úgy is van:)


A sok színtévesztő ember meg nem mit tehetne?:D

2017. márc. 10. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 hollófernyiges ***** válasza:
100%
Sőt kötelezővé kéne tenni, hogy legalább hetente kiírjanak olyan kérdést a GYK-ra, hogy szerintetek nem túlzás már ez a jólét ami Magyarországon van?
2017. márc. 10. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Sőt én még tovább megyek és mindenki csak olyan felsőt vehet fel, amire rá van írva, hogy Magyarország jobban teljesít!
2017. márc. 10. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon sokat emelt az életminőségemen ez a sok plakát. Arra lettem figyelmes, hogy amióta mindenhol ezeket látom, máshogyan nézem a világot! Boldogabb, pozitívabb ember lettem! Úgyhogy nemrég le is szedtem pár plakátot és a hálószobámat kitapétáztam vele, hogy így növeljem a hatást. Mindenkinek ajánlani tudom, azóta én is tényleg jobban teljesítek!!
2017. márc. 10. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!