Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nemzeti Ünnepen verekedni,...

Nemzeti Ünnepen verekedni, sípolni, politikai kérdésekről értekezni nem primitív dolog?

Figyelt kérdés
Nemzeti Ünnepen sípolni, verekedni, politikai kérdésekről értekezni... államalapító Szent István királyunk forog a sírjában, hogy ilyen a magyar! A saját ünnepét nem tiszteli.Nekem nem a véleménynyilvánítással van bajom, hanem azzal, hogy hol és mikor. Titeket nem zavar, hogy mindig nemzeti ünnepeken csinálják a fesztivált?

2017. márc. 15. 19:02
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
63%
Elég ritkán szokott Orbán kiállni egy térre, hogy az emberek kifütyülhessék. Meg kell becsülni az ilyen eseményeket, mert hamarosan akkora ember lesz, hogy a közelébe sem fog menni a pór népnek.
2017. márc. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Értem. Senki nem szereti orbánt. De akkoris ez egy nemzeti ünnep.
2017. márc. 15. 19:10
 3/25 anonim ***** válasza:
3%
Aztán ha mégegyszer elolvasod rájöhetsz nem azt mondta hogy ma Szent istvánt és az államalapítást ünnepeljük. Próbáld meg értelmezni előbb a kérdést aztán ráész gyűlölködni
2017. márc. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
74%

De, bunkóság nemzeti ünnepen balhézni, sípolni. De szerintem az sem odavaló, hogy az ünnepi beszédben politizálnak. Miért nem lehet csak az ünnepről beszélni, megemlékezni?

A legrosszabb a sípolásban, hogy ezzel nem Orbánnak ártanak, ő már gondolom, hozzászokott, hanem azoknak az embereknek, akik szerettek volna egyszer élőben megnézni egy ilyen nemzeti ünnepi műsort. Az ő örömüket rontották el. Nyilván Orbán a fütyüléstől nem fog álmatlanul forgolódni, nem fogja meghatni.

2017. márc. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
77%
Nincs is annál demokratikusabb, mint a szólásszabadságra hivatkozva meggátolni másokat abban, hogy gyakorolják ezt a jogukat.
2017. márc. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
71%

Bármilyen rendezvényre azért elmenni, hogy az ott lévőket idegesítsd bunkóság.


Szerintem ez a fő problémája az ellenzéknek, hogy azt hiszik hogy elég kritizálni a Fideszt és akkor majd mindenki rájuk szavaz de amíg csak ujjal mutogatnak és nem mutatnak fel valós alternatívát, illetve ilyen akciókkal égetik magukat a közömbös többség inkább lenézi őket mintsem szimpatizálnia velük.

2017. márc. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Ettől a baloldalnak, most pl. együttnek nem lesz több szavazója. Ezzel csak azt érik el, hogy aki teheti elmegy 2018-ban és behúzza az X-et a Jobbikra vagy egy komolyan vehető kultúrált kisebb pártra... De hát ők tudják, hogy kell a maradék szavazójukat is leamortizálni!Ebben profi a juhász péter és csapata! Nekem ettől nem lettek szimpatikusabbak, sőt!
2017. márc. 15. 19:37
 8/25 anonim ***** válasza:
42%

Nemzeti ünnepen kifütyülni a szónokot primitív dolog. Sőt, szónokot kifütyülni, tojással dobálni mindig is az volt, nem csak nemzeti ünnepen, de máskor is.

Nem csak most, hanem még 2008-ban is, mikor a Dicsőséges Nemzethy Kétharmad még csak készült a kormányzásra.

[link]

Ja, értem. Az nem volt baj, mert az a Magyar Nemzethy Felemelkedés jegyében történt, ezért teljességgel indokolt volt. A mostani fütyülést meg a gazimperilista sorosbérenc bukottbalódal aktivistái szervezték, tehát velejéig gonosz dolog.

2017. márc. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Én a 2008-ast is kifogásoltam! Ne fogasd ki a szavaim!
2017. márc. 15. 19:38
 10/25 anonim ***** válasza:
18%

Szerintem kicsit nézz utána, hogy államalapító szent Pistád milyen cudar dolgokat csinált életében.

Nem hiszem, hogy azok után nagyon durva lenne neki pár fütyülős ember.

2017. márc. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!