Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Támogatnátok "lakótáborok"...

Támogatnátok "lakótáborok" bevezetését, amik alacsony lakbérrel rendelkező állami lakhelyek lennének?

Figyelt kérdés

Az állam üres területeken felépítene barakkokból álló táborokat. Bárki mehet beléjük lakni, ezzel oda szóló lakcímkártyát is szerez. Nagyon alacsony lenne a lakbér, ami a rezsit is tartalmazza.


A tábor legnagyobb részét a hálókörletek tennék ki, ezek hosszú barakkok lennének tele háromemeletes emeletes ágyakkal.


Ezek mellett lennének mosdóépületek, ezekben mosdókagylók, vécék, zuhanyzók lennének.


Lennének mosodaépületek, ezekben a ruhákat lehetne mosni.


Lennének közkonyhák, ahol főzni lehet.


Végül pedig lenne egy-két klubhelyiség, itt közösségi programokat, diszkót stb.-t lehet tartani.


A táborok drótkerítéssel lennének körülvéve és kontrollált lenne a be-, és kijárás. Lennének őrök is, ezek állami alkalmazottak lennének, az őrök egy része a tábor területén cirkálna, mások az őrtornyokban figyelnének. Ez a közbiztonságot szolgálná.



#tábor #barakk #lakótábor
2017. márc. 25. 00:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
94%
a xxi. században ez már kevés átlagembernek, akkor is, ha egyedülálló és spórolni akar. kínában a gyárak mellett vannak hasonló állapotok.
2017. márc. 25. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
93%
Na jó, ez már tényleg sok.
2017. márc. 25. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Fatal_3rror_ ***** válasza:
100%

Hát én mondjuk marhára nem érezném magam biztonságban egy szögesdróttal körbevett, őrtornyokkal és "őrökkel" telepakolt lágerben.


Akkor már inkább építsenek állami bérházakat alacsony rezsivel és bérleti díjjal.

2017. márc. 25. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
66%
"közösségi programokat, diszkót" ha már dicskó is lenne akkor az már annyira rossz nem lehet
2017. márc. 25. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Jó látni,hogy növöget a következő Fidesz nemzedék.

Feltételezem ez a jóindulat csak az ellenzékieknek,a külföldieknek,a homoszexuálisoknak,a más vallásúaknak szólna,akik miután beköltöztek olyan jól fogják magukat érezni,hogy többet ki se jönnek..

2017. márc. 25. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

"A táborok drótkerítéssel lennének körülvéve és kontrollált lenne a be-, és kijárás. Lennének őrök is, ezek állami alkalmazottak lennének, az őrök egy része a tábor területén cirkálna, mások az őrtornyokban figyelnének. Ez a közbiztonságot szolgálná."


Ez mire is lenne jó? Akkor ezzel az erővel minden házat, lakást körbe lehetne venni szögesdróttal meg őrtoronnyal nem? Mitől más egy ilyen lakópark, mint egy átlag ház, ami ilyen intézkedést indokolna? Jó, értem én, hogy direkt ilyen nácisra akartad venni a figurát hogy trollkodhass, de legalább valami logika legyen már...

2017. márc. 25. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
78%

'Jó, értem én, hogy direkt ilyen nácisra akartad venni a figurát hogy trollkodhass, de legalább valami logika legyen már...'


Én speciel még egyetlen trollkodásnál nem vettem észre logikát :D

2017. márc. 25. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Amekkora a világ állatkertje, bármelyik trollkodásról simán hihető, hogy komolyan gondolja. Persze mindig csak mások számára találnak ki ilyeneket.
2017. márc. 25. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Nem,privát térre vágyok.

Legyen bármilyen kicsi is,de nem legyen nyilvános ház:D

2017. márc. 25. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Léteznek önkormányzati bérlakások ezzel a céllal, más kérdés hogy nincsenek karbantartva és kiadva.
2017. márc. 25. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!