Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kezdenek észhez kapni az emberek?

Kezdenek észhez kapni az emberek?

Figyelt kérdés

Az igaz, hogy még egy év hátravan a választásokig, de az mindenképpen pozitívum, hogy a lehetséges alternatívát nyújtó pártok (ez esetben a Jobbik és a Momentum) kezdenek erősödni, még ha most még minimálisan is.

Hátha az emberek nagyrésze kapcsolni fog jövőre, hogy nemcsak a Fidesz és az Mszp létezik csak.

[link]



2017. márc. 28. 17:10
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
44%

Szerintem több esélye van az Új Kezdetnek, mint a Momentumnak.


hatalmas médiafelhajtás volt a momentum körül a liberális sajtóban, de tapasztalatlanok pártszervezésben.


Gémesi pártjában már most megvannak a vidéki szervezetek és a 106 képviselőjelölt, akik tapasztalt, rutinos és sikeres helyi politikusok. Ha valaki, akkor ők lehetnének váltópárt, mint az eddig levitézlett és hiteltelen ellenzéki pártok.

2017. márc. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Az Új kezdet is lehetne egy opció, hátha nekik is sikerülne egy megnyugtató százalékot szerezniük támogatottságilag, és egy jó pár bizonytalan szavazót megnyerniük, mert lássuk be, hogyha a bizonytalanok aktivizálnák magukat, akkor a Fidesz nagy előnyének annyi lenne.
2017. márc. 28. 18:48
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem kezdenek. A felmérés szerint a Fidesz 47%-on áll. 2014-ben 43%-kal lett 2/3-uk. Ahogy én látom, a Fidesz 2/3-ot szerez 2018-ban is.
2017. márc. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Ez igaz, de egy év alatt még bármi jöhet. Itt már csak a csoda segíthet szerintem.
2017. márc. 28. 19:09
 15/24 anonim ***** válasza:

Na, akkor nem értem a kérdés lényegét.

"Kezdenek észhez kapni az emberek?" kérdésed ellentmond a "egy év alatt még bármi jöhet. Itt már csak a csoda segíthet szerintem." mondatoddal. Vagy nem így értetted?

2017. márc. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
A csoda alatt pl azt értem, hogy a Fideszről kiderülne egy olyan dolog, ami nagyon nagy népszerűség elvesztéssel járna.
2017. márc. 28. 19:26
 17/24 anonim ***** válasza:
Akkor mégis ellentmondtál magadnak.
2017. márc. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
43%
A jövő évi választások kimenetele szinte biztos, felesleges ragozni. Azaz maradnak ezek.
2017. márc. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
10%
Tökmindegy mi derül ki a Fideszről, már így is minden kiderült, mégis telibe lesz"rja mindenki.
2017. márc. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
41%

A Momentum az első olyan ellenzéki párt, amely nem azzal áll bele a harcba, hogy orbántakarodj, hanem azt teszi amit egy mindenkori politikai pártnak tennie kellene. A lakossággal egyeztet és ebből próbál lassan de felnőni. Nem kántál demagóg dumákat, pont annyiból próbál főzni, amennyije jelenleg van. Van egy kerettervük amit közzétettek, ezt pedig a hallottak és a további szakmai fejlődésük alapján fogják pontosítani. Nem uszítanak, hanem megpróbálnak megérteni különböző nézetű embereket. Küzdeni akarnak a korrupció ellen és erre nekik van a legnagyobb esélyük, hiszen még soha nem voltak korrumpálva, ellenben a "nagypártok" mindegyike igen.


Nem muszáj melléjük állni, de értelmes és egészséges politikai (akár nem is megegyező) gondolkodású ember a mai politikai környezetben örülnie kellene annak hogy van egy ilyen, új alternatíva a közéletben. Egy jól működő országban van egy politikai egyensúly a parlamentben jobb és baloldal (és közép!!!) között s ennek nyoma van a közéleti tisztségviselők tekintetében is. Jelenleg borzasztóan narancssárga minden. Nem egészséges, senkinek nem jó ez igazán, mégha azt is hiszi hogy igen.

2017. márc. 30. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!