Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egy demokratikus országban a...

Egy demokratikus országban a képviselőnek joga van egy tök egyszerű nem betiltott mellényt felvenni a parlamentben?

Figyelt kérdés

Nem értem én tényleg, tényleg ez a legfontosabb? Ennyire hisztizni kell ezért? Ha ezért kivezetik Vonát a parlamentből, akkor az a demokrácia mélypontja itthon azt hiszem.


tisztára olyan érzés ez mint amikor a sznobok közé valaki bemegy egy farmer nadrágban és azok elkezdenek sikongatni, hogy "úristen, micsoda arcátlanság"..


ebből is látszik, hogy a többi képviselő egy sima sznob, semmi köze az átlag emberekhez, egy másik világban élnek.


szánalmas. főleg, hogy ezzel is a gyűlöletet szítják. hagynák, hogy had menjen be a nem betiltott mellényben és nem lenne semmi komoly hír ebből, stb, nem gyűlölködnének ezen az emberek. Direkt csinálják, ti meg bekapjátok a csalit.


2010. máj. 12. 11:02
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:

"elárulom neked, hogy a horogkereszt egy maja szimbólum."

Valóban? Akkor ez mi?

[link]

Lehet, hogy a maják is ismerték ,de az európai kultúrkörbe a budhizmusból került be.

2010. máj. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:

"megnéznélek én téged 71-es, hogy hogyan oldasz meg bármit is jogi úton lagyamtagon ha az összes jogi személy ellened van hangolva."

Az nem kérdés, hogy a jogi személyek mit gondolnak.

Ha pedig te a jogot kikerülve akarsz bármit is elérni, akkor ne papolj itt demokráciáról, mert akkor te vagy a leganarchistább ember a világon!


"sajnos te nem akarod megérteni miről van szó, de ezt már elmondtuk párszor."

Te meg azt nem akarod megérteni, aki mást mond, mint te.

Már az elejétől kezdve ugyanazt hangoztatod és egy jottányit sem engedsz. Feltettél egy kérdést, de csak azt várod, hogy vállon veregessenek, hogy igen, igazad van, ha valaki meg komolyan válaszol is rá, azt lehurrogod.

Ha ezt akarod, akkor menny egy Jobbikos oldalra, de ne ide, mert egyértelmű, hgoy te nem a kérdésedre keresel választ.


"ugye akkor orbán tüntetéseit, demonstrációit elítéled? amikor a Kossuth téren voltak az emberek. mivel azzal az embereket vitte a törvény ellen, hisz "demokratikus" módon lett megválasztva a kormány."

És ez most hogy jön ide?

Ha már más is ezt csinálja, akkor mi is? Akkor most miben is jobb a Jobbik? Miben is más, mint bármelyik másik párt?


"talán fel kellene ébredni, hogy a világ nem úgy működik, ahogy le van írva egy lexikonban szabályokkal és törvényekkel."

Meglehet, de ez a demokrácia. Úgyhogy ne papolj itt demokratikus és antidemokratikus módszerekről, mert pont te mégy szembe a szavaiddal a demokráciával!

2010. máj. 13. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 A kérdező kommentje:

teljesen mind1, h honnan került be, míg a budhizmus i. e. 6. századtól létezett kb, addig a mayák már e. e. előtt 1000 -ben léteztek.


mellesleg:

[link]


[link]


[link]



amúgy pedig teljesen mind1, hogy honnan származik a náci horogkereszt. ebből is látszik, hogy amolyan kis hőzöngős össze-vissza gondolkozós (feltételezhetően kislány) vagy, aki képes elveszni a részletekben a valódi vita és érvelés helyett, mondjuk ezt már korábbi kommentjeidnél is láttam, asszem említettem is.

2010. máj. 13. 12:16
 44/45 A kérdező kommentje:

"Az nem kérdés, hogy a jogi személyek mit gondolnak.

Ha pedig te a jogot kikerülve akarsz bármit is elérni, akkor ne papolj itt demokráciáról, mert akkor te vagy a leganarchistább ember a világon! "


1. ha neked mind1, h mit gondolnak, akkor te mit papolsz?

2. K.szot tlassan fogom leírni okés? Hogy a te agyonkorlátozott agyad is megértse.


NEM, ismétlem NEEEEEEM, mégegyszer elismétlem NEEM, tudod az IGEN ellentétje.


NEEEEM SÉRT JOGSZABÁLYT. nem sért, tudod. jogszabály, törvány, stb, felfogtad? eljutott hozzád? nem? tuti nem, biztos vagyok benne, hogy nem jutott el hozzád.



második bekezdésed nulla infó, kár reagálni rá.



"És ez most hogy jön ide?

Ha már más is ezt csinálja, akkor mi is? Akkor most miben is jobb a Jobbik? Miben is más, mint bármelyik másik párt? "


úgy jön ide, hogy egy kérdést tettem fel, nem válaszoltál.



"Meglehet, de ez a demokrácia. Úgyhogy ne papolj itt demokratikus és antidemokratikus módszerekről, mert pont te mégy szembe a szavaiddal a demokráciával!"

te nem tudod mi a demokrácia.

2010. máj. 13. 12:20
 45/45 anonim ***** válasza:

[link]


erről van szó! Így kell ezt csinálni, és jól pofán röhögni a lanyikat.

2010. máj. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!