Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egy demokratikus országban a...

Egy demokratikus országban a képviselőnek joga van egy tök egyszerű nem betiltott mellényt felvenni a parlamentben?

Figyelt kérdés

Nem értem én tényleg, tényleg ez a legfontosabb? Ennyire hisztizni kell ezért? Ha ezért kivezetik Vonát a parlamentből, akkor az a demokrácia mélypontja itthon azt hiszem.


tisztára olyan érzés ez mint amikor a sznobok közé valaki bemegy egy farmer nadrágban és azok elkezdenek sikongatni, hogy "úristen, micsoda arcátlanság"..


ebből is látszik, hogy a többi képviselő egy sima sznob, semmi köze az átlag emberekhez, egy másik világban élnek.


szánalmas. főleg, hogy ezzel is a gyűlöletet szítják. hagynák, hogy had menjen be a nem betiltott mellényben és nem lenne semmi komoly hír ebből, stb, nem gyűlölködnének ezen az emberek. Direkt csinálják, ti meg bekapjátok a csalit.


2010. máj. 12. 11:02
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
10%
A jobbik egy bohócpárt.
2010. máj. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:
Egyik ismerősömmel (jogász) utánanézettem ennek a mellény dolognak. Magát a teljes ruhakombinációt csak köztereken nem szabad hordani. Magyarán mondva a teljes Gárda egyenruhát otthon, barátnál, xyz intézményben fel lehet venni, csak köztereken nem szabad viselni.
2010. máj. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:
51%

Egyetértek veled kérdező.

A 71%-os logikáját meg egyszerűen nem bírom felfogni, hogy lehet valaki ilyen beszükült idióta. Már bocsánat. Ilyen hülyét édes Istenem...

2010. máj. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
Valamivel el kell terelni a figyelmet az igazi csúnyaságokról :)
2010. máj. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
24%
Szerintem te el vagy tévedve. Tiszta szégyen hogy a Parlament épületébe valaki így szeretne bemenni. Tudod bizonyos munkahelyeknek van bizonyos nívója, na ő pont ez alá akar menni. Az meg hogy ki szítja a tüzet... ha van egy jogszabály akkor az nem rúgom fel... és nem lesz belőle hír
2010. máj. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 A kérdező kommentje:

ti nem találjátok viccesnek, hogy még mindig vannak olyan hülyék akik itt jogszabály meg törvény felrúgásáról beszélnek?


vajon csak játszák a hülyét, vagy tényleg ilyenek?

2010. máj. 12. 17:50
 37/45 anonim ***** válasza:
Hiába szórakoznak itt a pártok, Vona AKÁR a teljes egyenruhát is felvehetné az épületen belül.
2010. máj. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:

engem nem izgat, hogy kin milyen ruha van..

üzenete van, stb.. :D megcsinálja ugyis, szóval marhat az ideg titeket.

2010. máj. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:

A ruhát nem a bíróság tiltotta be. Az Mszp kormány hozott egy egyébként abszurd rendeletet hogy a betiltott szervezetre emlékeztető öltözék viselése tilos.


Miért abszurd?Teszem azt alapítok egy Templomdíszítő Egyesületet és lefektetem az alapszabályában hogy a tagok öltözéke:öltöny,nyakkendő lakcípő stb......Nos teszem azt feloszlatják az Egyesületem mert nem a meghatározott célt szolgáltam azaz nem templomokat díszítettem hanem pl. óvodákat.

Ezek után kérem szépen én soha a büdös életben nem vehetnék fel ilyen úgymond szépruhát mert még szüleim temetésekor is előállíthatna a rendőr hogy olyan öltözéket viselek amilyet a már jogerősen feloszlatott Templomdíszítő Egyesület tagjaként hordtam......

Na ilyenkor mi van???!!!

2010. máj. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem kifejezetten ronda az a mellény, amúgy minek kell a gárdát hírdetni egy ilyen eseményen?
2010. máj. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!